reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a woda w organizmie

nowamloda12

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Listopad 2018
Postów
211
Cześć dziewczyny ;) jestem w 9t2d ciąży. Wszystko od początku super bez mdłości, wymiotów, boli itd. Czy tez zatrzymywała wam się woda w organizmie ? I czy to wg woda ? Jem normalnie a nawet mniej niż przed ciąża może teraz trochę więcej słodkości ale tez nie tony. Mam uczucie jakbym miała z 10 kilo na plusie. Jest mi ciężko widzę jak moje ciało jest spuchnięte, nogi pupa i praktycznie wszystko jakby urosło o kilka rozmiarów.. czuje się z tym śle ciagle płacze, ze się sobie nie podobam.. czy to przez wodę w organizmie? Jeśli tak to jak jej się pozbyć? Jestem załamana :(:(
 
reklama
Rozwiązanie
Cześć dziewczyny ;) jestem w 9t2d ciąży. Wszystko od początku super bez mdłości, wymiotów, boli itd. Czy tez zatrzymywała wam się woda w organizmie ? I czy to wg woda ? Jem normalnie a nawet mniej niż przed ciąża może teraz trochę więcej słodkości ale tez nie tony. Mam uczucie jakbym miała z 10 kilo na plusie. Jest mi ciężko widzę jak moje ciało jest spuchnięte, nogi pupa i praktycznie wszystko jakby urosło o kilka rozmiarów.. czuje się z tym śle ciagle płacze, ze się sobie nie podobam.. czy to przez wodę w organizmie? Jeśli tak to jak jej się pozbyć? Jestem załamana :(:(
Jak widać takie uroki ciąży w Twoim przypadku. Jedna przez całą ciążę przytyje 5kg inna 20. U mnie aktualnie 26 tydzień i +12kg mimo że nie objadam się...
Warto zgłosić się do ginekologa. Może trzeba sprawdzić tarczycę, kontrolować ciśnienie krwi? I nie płacz, ciąża nie trwa latami, nie zawsze wyglądamy tak jak byśmy chcieli, ale potem można zgubić kilogramy lub zaakceptować zmiany. A może za surowo się oceniasz a w oczach innych jesteś piękna?
 
Cześć dziewczyny ;) jestem w 9t2d ciąży. Wszystko od początku super bez mdłości, wymiotów, boli itd. Czy tez zatrzymywała wam się woda w organizmie ? I czy to wg woda ? Jem normalnie a nawet mniej niż przed ciąża może teraz trochę więcej słodkości ale tez nie tony. Mam uczucie jakbym miała z 10 kilo na plusie. Jest mi ciężko widzę jak moje ciało jest spuchnięte, nogi pupa i praktycznie wszystko jakby urosło o kilka rozmiarów.. czuje się z tym śle ciagle płacze, ze się sobie nie podobam.. czy to przez wodę w organizmie? Jeśli tak to jak jej się pozbyć? Jestem załamana :(:(
Jak widać takie uroki ciąży w Twoim przypadku. Jedna przez całą ciążę przytyje 5kg inna 20. U mnie aktualnie 26 tydzień i +12kg mimo że nie objadam się. Najbardziej przeraził mnie cellulit na nogach, bede myśleć jak się go pozbyć po porodzie. A poki co to Maleństwo najważniejsze, więc weź się w garść i się nie zamartwiaj, dla dobra Maleństwa ;)
Z gin mozesz porozmawiać, jeśli wyniki wyjdą dobre to tak jak napisałam wczesniej - taki Twoj ciążowy urok :) i pora go zaakceptować [emoji123]
 
Rozwiązanie
Do góry