reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza a wyjazd za granice

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Rozalia66

Aktywna w BB
Dołączył(a)
21 Czerwiec 2019
Postów
92
Witam,
Bardzo proszę o radę;(
Zacznę od tego że od ponad 5 lat wraz z mężem wyjezdzalismy za granice do pracy.Wszystko się skomplikowalo, gdy w październiku wróciliśmy na jedynie 3 miesiące do Polski z zamiarem powrotu.Jak się okazało zaszłam w ciaze.Moj mąż zabronił nam wyjazdu ze wzgledu na dobro dziecka i "rzekomo"lepsza i bardziej dostepna opieke medyczną w naszym ukochanym kraju.Toczylismy istne wojny o to bo bardzo mi zależało na.pracy w nl chociaż jeszcze.przez kilka miesięcy przed rozwiązaniem nie chciałam siedzieć tylko w domu.Oczywiscie na darmo bo "zakazal"wyjazdu twierdząc że jestem nienormalna że chce pracować i nie chce być jak więzień w domu.Malo tego zaczęły się groźby że jak wyjade sama w czasie ciazy poda mnie do sądu zabierze dziecko i przedstawi mnie jako wyrodna matkę! MUSIAŁAM zrezygnować z moich planów do rozwiazania;(;( obiecał że jak urodze wyjedziemy i jakoś się ułoży,bo przysięgam mu że nie zrezygnuje bo bardzo mi zależy na wyjeździe,;(.Obecnie jestem w 9 miesiącu slysze ciągle groźby że nigdzie nie wyjade bo mam siedzieć w domu i tylko zajmować się dzieckiem s jak zrobię coś wbrew jemu to pozaluje.on sam pracuje ale nie starczy nam na życie i jeszcze wynajem mieszkania!Co złego robię że chce godnie żyć i uzbierać na kupno jakiegoś mieszkania żeby dziecko się nie szlajalo po wynajętych dziurach.!dlaczego całe życie muszę robić tak jak on chce;(;(;( jestem załamana nie wiedziałam że okaze się takim człowiekiem że zrobi ze mnie wrak czlowieka;(,(jeszcze teraz przez całą ciaze slysze tylko groźby że zabierze mi dziecko....jak mam stąd się uwolnić jak mam się uwolnic od tego człowieka!! I nie stracić mojego dziecka które niebawem przyjdzie na świat A już są problemy co będzie potem;(;(;( pomozcie;(
 
reklama
Rozwiązanie
@aniaslu myślę, że należy zamknąć ten wątek.
Dziewczyny może trochę więcej dystansu, jeżeli autorka postu Was denerwuje, to w jakim celu wchodzicie na jej wątek nie udzielając odpowiedzi na pytanie? I tym samym rozpowszechniacie negatywne emocje.
reklama
Prosi sie o nie używanie wulgarnych określeń wobec forumowiczek
... bylas dla niego kiedys normalna i nie dostawalas. Jakies dopiero 30 postow wyzej pojawił sie temat ze oberwalas. Hahahaha
Smieszna jesteś
Odpal mu kompa. Wlacz aktualizacje. Podaj zimne pifko. I co w ryj za to dostaniesz ??? [emoji23][emoji23][emoji23] wez sie juz nie kompromituj
Jak dla mnie to możesz mu obciagac nawet codziennie skoro jest taki zajebisty..twoje życie twoja sprawa ha bym się nigdy tak nie pokazała jak ty..można sprzątać gotować kupić prezent ale nie oddać wszystko co się ma gdy ta druga osoba na to nie zasluguje
 
Widzac po tonie Twojego pisania i przede wszystkim słów jakich uzywasz - to Ty jestes zwykła Penerą [emoji23][emoji23][emoji23]
Odczep sie od chlopa. Idz sie leczyc. Dobrze wyczułam na początku ze uzywa slow do Ciebie tylko takich jakie trafiaja i sa na Twoim poziomie.
A co do obciagania to widocznie twoja profesja. Bo w normalnych zwiazkach i małżeństwie to sie inaczej nazywa.. no ale skad Ty to mozesz wiedziec..
Jak dla mnie to możesz mu obciagac nawet codziennie skoro jest taki zajebisty..twoje życie twoja sprawa ha bym się nigdy tak nie pokazała jak ty..można sprzątać gotować kupić prezent ale nie oddać wszystko co się ma gdy ta druga osoba na to nie zasluguje
 
Dziecko bardziej potrzebuje matki niz ojca i zawsze jak jest rozwod i obie strony maja takie same mozliwosci by zajac sie dzieckiem, to sad przyznaje opieke nad dzieckiem matce. I dlaczego bronicie faceta ktory zamiast okazywac milosc i wsparcie w tak trudnym okresie jakim jest ciaza, zachowuje sie jak jakis tyran? Kobieta znosi samotnie trudy ciazy a facet w tym czasie sobie podrozuje i imprezuje i jeszcze stawia warunki. Pryznajmniej tak zrozumialam ta sytuacje. Facetowi mozna odebrac prawa jak uprzykrza zycie i nie interesuje sie dzieckiem itp
Poczytaj sobie dokladnie co pisze.. i teraz pomysl czy chcialabyś takiego zycia z taką matką zyczyc jakiemus dziecku ?
Odpowiedzi nie po jej mysli to wysyła na obciaganie jej mezowi !!!
I tez staniesz teraz w obronie ze kazda matka powinna wychowywać biologiczne dziecko ??
 
Jak dla mnie to możesz mu obciagac nawet codziennie skoro jest taki zajebisty..twoje życie twoja sprawa ha bym się nigdy tak nie pokazała jak ty..można sprzątać gotować kupić prezent ale nie oddać wszystko co się ma gdy ta druga osoba na to nie zasluguje
Słownictwo niczym dojrzała kobieta.
 
No bo kobieto przykra zamiast jechać wszystkich , niewiadomo z jakich powodów zastanów się czy ty wogole jesteś pomocna na tym forum bo jak radzisz tak jak mi to wspolczuje..w sumie nie ma takich debili zeby takich porad od serca sluchac
 
Chcesz chwalić swojego chłopa to chwal czy ci bronię?tyle że akurat twoje życie mnie guwno obchodzi twoje pałace kucyki ponny i te sprawy
 
Jakoś inne osoby normalnie potrafią napisać poradzić A ty tylko najazd ..co cię tak boli ?nie znasz mnie wiec nie oceniaj A wogole to nie mam zamiaru z Tobą dyskutować bo widzę że chyba napięcie przedmiesiaczkowe wchodzi albo nie było dzisiaj zbliżenia z partnerem żeby to ładnie i nie wulgarnie zabrzmialo
 
reklama
Ty dziewczyno jesteś jakaś nie normalna. Najpierw się żalisz szukasz pocieszenia a teraz wychodzi z Ciebie prawdziwa patologia którą w rzeczywistości jesteś. Czytając post widać najpierw udajesz ofiarę, poszkodowaną kobietę a teraz wulgarną bez szacunku pseudo żonę i założę się że do męża tak samo się odzywasz jak teraz piszesz dlatego jego zachowanie jest takie a nie inne
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry