reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza a wysoka prolaktyna

Dołączył(a)
10 Styczeń 2018
Postów
14
Witam. Mój problem to dość wysoka prolaktyna (ponad 900 mlU/ml. Leczylam się 3 miesiące bromeragon ale nic się nie obniżyło. Po 3 miesiącach zaszlam w ciaze jestem w 9 tygodniu. Czy któraś z was tak miała ?
 
reklama
Rozwiązanie
Nie wiem, pewnie wraca do swojego zwyklego poziomu ale po jakim czasie to nie wiem. Bo ja tylko raz bralam ta tabletke i mialam badana krew tez po godz. Tak zawsze robilam tylko ta zerowa
Byla kiedys dziewczyna na watku, ktora miala bardzo wysoka prolaktyne, zaszla w ciaze i urodzila. Moze ci napisze. Tylko zeby nie stracic maluszka miala konskie dawki progesteronu. @Kitki pomozesz?

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam. Mój problem to dość wysoka prolaktyna (ponad 900 mlU/ml. Leczylam się 3 miesiące bromeragon ale nic się nie obniżyło. Po 3 miesiącach zaszlam w ciaze jestem w 9 tygodniu. Czy któraś z was tak miała ?
A jakie masz normy?
Ja mialam ok 80 czasami 100 zachodzac w ciaze. Norma do 23.
2 ciaze stracilam. Trzeciej juz nie pozwolilam sobie zabrac i mam prawie 2 letniego synka [emoji4]

Napisz jakie masz normy i czy to prolaktyna zerowa czy po tabletce. Bierzesz progesteron jakis? Ciaza rozwija sie dobrze? Bo ja niestety w tych dwoch straconych nie dotrwalam do 9tc
 
Jest wszystko dobrze. Biorę luteinę. Jutro idę do innego ginekologa zobaczyć do powie a za 2 tyg endokrynolog.
Super. I oby tak dalej. Jak jestes w ciazy to za wiele endokrynolog i tak nie zrobi. Lekow na prl brac i tak nie mozna. Tym bardziej ewentualnego rezonansu

Ja mialam troche inna sytuacje bo ja mialam guza i stad wysoka prolaktyne.
Bierz orogesteron dopoki lozysko nie przejmie funkcji i powinno byc dobrze. Trzymam kciuki[emoji2]
 
reklama
reklama
Do góry