reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża a zus

reklama

katiusza88

Zaciekawiona BB
Dziewczyny a moj pracodawca juz wyslal zaswiadczenie ze urodzilam i bede na urlopie macierzynskim wypelnil jakas deklaracje i dwa dni po tym dostalam juz pensje (80%) czyli taK jakbym juz miala zgloszone ze ide na rok macierzynskiego. Zastanawiam sie czy teraz ja musze zlozyc jakis wniosek o roczny macierzynski?? od dwoch dni sie do zusu dodzwonic nie moge a pojsc na razie nie bardzo mam jak z mala w ten upal

Miasto
Poznań
Dziewczyny minęło ponad 30 dni od dostarczenia przez mojego pracodawce wszystkich papierów do zusu. Ostatnio jak dzwoniłam powiedzieli mi że wszystkie dokumenty są złożone. A ja wciąż nie dostałam pieniędzy :( i to za dwa zwolnienia! wie któraś jaki może być powód? Bo nie mogę się dodzwonić do ZUSU ;/ A bardzo potrzebuje tych pieniędzy, rachunki się same nie zapłacą :(

Hey dziewczyny czy mogę podpisać umowę jestem w 11 tyg ciąży czy ZUS informuje pracodawcę że jestem w ciąży czy normalnie mogę mu powiedzieć sama ??

Do góry