reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża albo nie.

Dołączył(a)
7 Listopad 2017
Postów
4
Witam kochane, mam taki problem mianowicie miałam okres od 25.10 do 30.10 kochałam się z chłopakiem 29,30,31 doszło do wytrysku w te dni, od przedwczoraj boli mnie podbrzusze i czasami po lewej i prawej stronie brzucha mam skurcze, jest mi nie dobrze czasami, chodzę często się robić siku, głowa mnie boli, ile bym nie spała to ciągle mi sie chce spać, zwykle dużo jadłam a teraz jakoś nie mam apetytu żeby jeść, i ogólnie taka osłabiona się czuje. Czy jest to możliwe żeby zaszła w ciążę i już miała objawy ? Wspomnę również, że zaczęły mi się dni płodne od 3.11. Nie wiem co myśleć :( A do Ginekologa mam dopiero wizytę w piątek.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wszystko jest możliwe . Poczekaj cierpliwie na wizyte u lekarza. I t5ak pewnie zaproponuje Ci zrobienie bety by sprawdzic czy jest ciaża bo na ten moment to nic jeszcze nie widac na usg
 
Jakie masz cykle że tak szybko po okresie miałaś owulacje? Poza tym dla mnie za szybko na objawy no kurde jak ?
Dni płodne od 3 dzisiaj 7 i już objawy ciążowę?
To niemożliwe...
 
Jeśli cykle są krótkie tp:24 lub mniej owszem zajście w ciążę jak najbardziej możliwe gdyż dni płodne zaczynają pod koniec krwawienia ,albo zaraz po jego ustaniu.Nie piszesz jakie są twoje? mimo to napewno nie objaw ciąży , lecz twój strach w obawie przed nią raczej można wnioskować dni płodne.
A jeśli po kolejnym tygodniu bedą się utrzymywać zrób test
 
Jeśli cykle są krótkie tp:24 lub mniej owszem zajście w ciążę jak najbardziej możliwe gdyż dni płodne zaczynają pod koniec krwawienia ,albo zaraz po jego ustaniu.Nie piszesz jakie są twoje? mimo to napewno nie objaw ciąży , lecz twój strach w obawie przed nią raczej można wnioskować dni płodne.
A jeśli po kolejnym tygodniu bedą się utrzymywać wtedy zrób test
 
reklama
Ja mam nie regularne bardzo, raz 24, 28, 26 :( Tylko właśnie zastanawia mnie to bo zawsze jak mam dni płodne to nie mam żadnych objawów a teraz takie mam więc zastanawia mnie to co może być.
 
Do góry