reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bez stosunku, 2 negatywne testy i blada kreska, po paru godzinach

napisanie żeby poukładała sobie w głowie, nie było napisane obraźliwe, tylko serio powinna sobie autorka pewne sprawy poukładać
Rozumiem Cię, ale słowo pisane to słowo pisane i nie zawsze znaczy to co chcemy powiedzieć. Stąd następnym razem przeczytaj swój post raz jeszcze zanim go wyślesz.
 
reklama
to już tradycja że co weekend troll zakłada wątek
Osoba która założyła ten wątek nie jest trollem. Poczyniłaś jakieś założenia, które mijają się prawdą.

Jeżeli kiedyś ponownie napotkasz na wątek w twoim mniemaniu założony przez trolla to proszę o inny rodzaj reakcji.
A mianowicie : na dole jest taki przycisk „zgłoś do moderacji” z chęcią się tym zajmiemy.
Pisanie obraźliwych komentarzy nie jest odpowiednią reakcją.
 
Osoba która założyła ten wątek nie jest trollem. Poczyniłaś jakieś założenia, które mijają się prawdą.

Jeżeli kiedyś ponownie napotkasz na wątek w twoim mniemaniu założony przez trolla to proszę o inny rodzaj reakcji.
A mianowicie : na dole jest taki przycisk „zgłoś do moderacji” z chęcią się tym zajmiemy.
Pisanie obraźliwych komentarzy nie jest odpowiednią reakcją.
jest coś takiego jak wolność słowa to raz, a dwa mój komentarz nie był obrazliwy No chyba że Ciebie uraził, a trzy zawsze możecie mnie zbanować, tylko bradzo proszę to porządnie uzasadnić, w jaki sposób kogoś uraziłam, bo napisanie że ktoś powinien poukładać sobie w głowie nie jest obrazliwe, gdybym w inny sposób to napisała np. że ktoś jest debilem i ma nierówno pod sufitem jest obrazliwe. A może brak głaskania kogoś po głowie jest obrazliwe?
 
Yyy, też nie bardzo rozumiem nagonkę na @Sokzzuka ???
Również pisałam o tym, że autorka ma "problem z głową" i nie była to obelga rzucana między przedszkolakami, a wniosek wysnuty na podstawie napisanego tematu, do tego rada, żeby udała się do psychologa.
W gimnazjum, jak się chciało komuś dokuczyć, to się mówiło "idź się leczyć"...
Czyli będąc dorosłym nie można tego komuś sugerować, bo to obelga, a nie dobra rada?
To my tu w piaskownicy jesteśmy czy na forum dla dorosłych kobiet?
🤔
 
reklama
@Klauuudia już Ci tłumaczę jak ja to widzę.
Po pierwsze autorka napisała, ze chce sobie poukładać sprawy a nie ze chce sobie poukładać w głowie.

Zatem jeżeli @Sokzzuka pisze. „Poukładaj sobie w głowie” to jest różnica, co nie?!
Bo skąd wie czy autorka postu ma poukładane czy niepoukładane. No i jak ma poukładane? Takie zdanie to ocena- masz źle poukładane w głowie, to sobie poukładaj. A moim zdaniem to już mogło być obraźliwe.
To jest moje stanowisko.
Nie chciałabym, żeby ktoś w ten sposób do mnie się zwracał.
Zatem ja uważam, ze jest różnica między: „poukładać sobie TO w głowie” a „poukładać sprawy” i „poukładaj sobie w głowie”. Chodzi tutaj tez o szerszy kontekst całej sytuacji…Sprawa poszła dalej, ma to na celu określenie co jest akceptowane a co nie.
 
Do góry