reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bez wytrysku ,lecz seks bez zabezpieczeń w dzień owulacji.

Dołączył(a)
5 Luty 2021
Postów
2
Witam. W dzień owulacji ( w kalendarzyku ponoć najlepszy moment ,by zajść w ciąże) uprawiałam z swoim partnerem seks bez zabezpieczeń. W sumie zaczęliście z ,,gumka” a kończyliśmy bez. Do wytrysku nie doszło w środku ani ,,obok”. Jestem ciekawa czy sama wydzielina może sprawić ,ze w dzień najwyższego prawdopodobieństwa może oznaczać ciąże ?
 
reklama
Nie bardzo rozumiem co znaczy „obok”, ale moim zdaniem uprawianie seksu bez zabezpieczenia zawsze wiąże się z ryzykiem ciąży.
 
Jestem tego świadoma ,aczkolwiek opinia opcje obcej osoby zawsze zmienia trochę pogląd na sytuacji. Jeśli chodzi ,,obok” miał na myśli brak jakiekolwiek ocierania się śluzem o wydzielinę.
 
Jestem tego świadoma ,aczkolwiek opinia opcje obcej osoby zawsze zmienia trochę pogląd na sytuacji. Jeśli chodzi ,,obok” miał na myśli brak jakiekolwiek ocierania się śluzem o wydzielinę.
Rozumiem twoje zdanie. Mimo to nadal podtrzymuje swoje, zwłaszcza ze, jak piszesz, byłaś w czasie około owulacyjnym. Proponuje wykonać test w dniu spodziewanej miesiączki, to rozwieje wszelkie wątpliwości ☺️
 
Każdy seks bez zabezpieczeń tym bardziej w okolicy dni plodych moze zakończyć się ciaza. Szanse za dużo mniejsze niż przy pełnym stosunku ale są. Zrob sobie test w dniu planowanej miesiaczki lub dzien dwa po jesli nie dostaniesz.
 
Plemniki są również w preejakulacie. Więc szansa na ciążę jest. Mniejsza, ale jest. Stosunek przerywany nie jest formą antykoncepcji. Zrób test w terminie miesiączki
 
Wszystko już zostało powiedziane - stosunek przerywany nie jest żadną metodą antykoncepcyjną, każdy stosunek seksualny może się zakończyć ciążą, a u Ciebie dodatkowo były dni płodne, więc prawdopodobieństwo jest.
Ja bym Ci radziła w dniu spodziewanej miesiączki od razu zrobić betę, bo nawet jak zrobisz milion testów, to nadal będziesz wątpić w wynik, niezależnie od tego, jaki będzie ;)
 
reklama
Do góry