reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bez zarodka

natalia225

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
20 Sierpień 2022
Postów
30
Dzień dobry jestem w 7 tygodniu ciąży i brak zarodka nie widać wcale jest jeszcze możliwość że ten zarodek się pojawi później bardzo się martwię.
 
reklama
skoro lekarz kazał przyjść później to jest. Zawsze jest nadzieja ;) u mnie niestety nie pojawił się.
Bo mówiła mi czy chce do szpitala żeby poronić czy czekać jeszcze do 2 września to wtedy będzie 9 tydzień może się pojawi coś jeszcze. Przykro mi że u ciebie nie pojawiło się.
 
reklama
Witam ja z innym pytaniem . Mianowicie poszłam do ginekologa bo cierpiałam na bardzo obfite okresie a wręcz krwotoki które trwały po 8 dni . Będąc u gine. Porobilam badania tarczycę hormony itp wszystko książkowe . I dostałam okres wcześniej który był tylko dwa dni skąpy akurat miałam wizytę doktor zrobił USG popatrzył i mówi że napewno to nie koniec krwawienia bo mam pęcherzyk wielkości 11 cm . Ale już nie krwawiłam . To było w czerwcu . W lipcu okres dostałam książkowo bale te lekkie plamienia trzy dni minimalnie . Teraz termin miesiączki miał być trzy dni temu . Robiłam testy tak jak tamtym razem . Dwa pozytywne jeden negatywny . Naraziee okresu , plamienia brak . Muszę iść do niego , aby zrobił USG bo od czerwca nie byłam . Testy od czerwca robiłam jeden w czerwcu był pozytywny ale jak wspominałam w lipcu dostałam delikatny okres więc olalam lekarza 🙄 teraz okresu nie ma test wyszedł z bardzo malutką kreseczką . Nie wiem co myśleć . Sama sobie zawaliłam być może był to pęcherzyk ciążowy ale właśnie bez zarodka ... Nie wiem ale myślę że tyle czasu gdybym z nim chodziła coś by się chyba działo ...
 
Do góry