reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bez zarodka

Nie ma - beta rośnie, bo jest pęcherzyk.
Czytałam gdzieś na forum, ze tylko do pewnego momentu rośnie prawidłowo, a później można dostrzec nieprawidłowy przyrost. Stad naszła mnie myśl, jak już wiem - błędna, ze może tez jest pewna granica. Dzięki za odp 😊
 
reklama
No bo tak miała naprawdę
Nie. Nie miała. Przesunęła się jej owulacja i dlatego termin z OM był 9 tydzień, a ciąża była młodsza. Ciąża to nie wróżby, tylko matematyka tak naprawdę. I wiele rzeczy dzieje się w określonym momencie.

@Patrycja0020 ja nie bardzo rozumiem, co gdzie i dlaczego. 2 tydzień ciąży - nie ma czegoś takiego (tzn. przy cyklach 28 dniowych to akurat owulacja), bo ciążę liczysz od pierwszego dnia ostatniej miesiączki. Więc w drugim tygodniu ciąży jesteś co miesiąc :D Jeśli owulacja była w terminie, to 8 tc nie wróży dobrze (bez zarodka czy bez pżółtkowego).
 
Poroniłam
Nie. Nie miała. Przesunęła się jej owulacja i dlatego termin z OM był 9 tydzień, a ciąża była młodsza. Ciąża to nie wróżby, tylko matematyka tak naprawdę. I wiele rzeczy dzieje się w określonym momencie.

@Patrycja0020 ja nie bardzo rozumiem, co gdzie i dlaczego. 2 tydzień ciąży - nie ma czegoś takiego (tzn. przy cyklach 28 dniowych to akurat owulacja), bo ciążę liczysz od pierwszego dnia ostatniej miesiączki. Więc w drugim tygodniu ciąży jesteś co miesiąc :D Jeśli owulacja była w terminie, to 8 tc nie wróży dobrze (bez zarodka czy bez pżółtkowego).
Poroniłam 7tydzień dodatkowo będę miała transfuzje krwi 😏
 
Nie. Nie miała. Przesunęła się jej owulacja i dlatego termin z OM był 9 tydzień, a ciąża była młodsza. Ciąża to nie wróżby, tylko matematyka tak naprawdę. I wiele rzeczy dzieje się w określonym momencie.

@Patrycja0020 ja nie bardzo rozumiem, co gdzie i dlaczego. 2 tydzień ciąży - nie ma czegoś takiego (tzn. przy cyklach 28 dniowych to akurat owulacja), bo ciążę liczysz od pierwszego dnia ostatniej miesiączki. Więc w drugim tygodniu ciąży jesteś co miesiąc :D Jeśli owulacja była w terminie, to 8 tc nie wróży dobrze (bez zarodka czy bez pżółtkowego).
To co mam myśleć ja myślę że będzie dobrze jeszcze
 
To ja mialam 7 tydzień na 19 sierpnia i brak zarodka a pęcherzyk ciążowy ma 6, 6 mm i brak pęcherzyka żółtkowego to co będzie jeszcze szansa a ostatnią miesiączkę miałam 4 lipca
Może idź do innego lekarza. Na innym sprzęcie zobaczy. Póki co nie brzmi obiecująco ale jeśli masz nadzieje to niech inny lekarz się wypowie
 
reklama
Hej wczoraj pojawiło mi się lekkie plamienie takie niby brązowe ale długo nie miałam tych plamien i tylko troszke. A teraz niby na ten piątek będzie 8 tydzień a okres miałam 4 lipca a pęcherzyk ciążowy miał 6, 6 mm w 7 tygodniu ciąży co mam myśleć będzie dobrze bo tak myślę
 
Do góry