reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bezzarodkowa

reklama
Dziewczyny wybieram się do innego ginekologa. Wizyta jutro. Myślicie ze 3 dni wystarcza by coś się tam zmieniło?
Teoretycznie przy wielkości pęcherzyka powyżej 25 mam stwierdza się puste jajo. U Ciebie jeszcze nie osiągnął tej wielkości ale jutro może być już blisko. Jeżeli dalej nic nie będzie to raczej nie ma co się łudzić. Pęcherzyk zoltkowy pojawia z reguły przy 10 mm.
 
Teoretycznie przy wielkości pęcherzyka powyżej 25 mam stwierdza się puste jajo. U Ciebie jeszcze nie osiągnął tej wielkości ale jutro może być już blisko. Jeżeli dalej nic nie będzie to raczej nie ma co się łudzić. Pęcherzyk zoltkowy pojawia z reguły przy 10 mm.
to nie jest prawda, bylam na wizycie, pęcherzyk 12 mm, pusty, po tygodniu 15 mm i też pusty, dopiero jak się powyginalam w rozne strony, udało się uwidocznic 2 mm zarodek i serduszko. Mam tylozgiecie macicy, co może utrudniać widoczność w początkowym etapie ciazy.
 
to nie jest prawda, bylam na wizycie, pęcherzyk 12 mm, pusty, po tygodniu 15 mm i też pusty, dopiero jak się powyginalam w rozne strony, udało się uwidocznic 2 mm zarodek i serduszko. Mam tylozgiecie macicy, co może utrudniać widoczność w początkowym etapie ciazy.
Ale chcesz dyskutować z faktami medycznymi? Pisałam, że pęcherzyk pojawia się z reguły a nie zawsze przy 10 mm. Może u Ciebie był już wcześniej tylko ze względu na tyłozgięcie nie było go widać. Więc proszę nie pisz takich rzeczy bo sama sobie przeczysz.
 
reklama
reklama
Do góry