reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża biochemiczna a kolejny spóźniony okres i brak objawów o jego nadejściu

Karolinak94

Początkująca w BB
Dołączył(a)
6 Październik 2021
Postów
23
Witajcie, miałam podejrzenie ciąży biochemicznej - 9,1 bhcg w 6 tygodniu (w sumie żadnych konkretnych badań mi nie zrobili ani żadnych porad, 2 lekarzy ginekologów, każdy mówił co innego). Miesiączka spóźniła mi się o 14 dni. Teraz jestem przed kolejną i dalej nie mam żadnych objawów o jej nadejściu, spóźnia mi się 9 dzień, czy to możliwe, że od tamtego spóźnienia wszystkie okresy się będą przesuwać? TSH mam 1,30, FT3 i FT4 w normie. Nie wiem czy wykonać jakieś inne badania ?
Czy któraś z Was miała podobną sytuację? Zaznaczę, że nie staramy się od tamtego momentu o dziecko ponieważ nie wiemy czy nawet możemy.. lekarze nie dali znać jasno kiedy można zacząć starania i czy nie należy wykonać jakiś dodatkowych badań.
 
reklama
Do góry