reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza biochemiczna, a starania

Tulcia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
18 Maj 2020
Postów
3 140
Miasto
Śląsk
Hej Laseczki.
W maju miałam ciąże biochemiczna. Jestem po wizycie u ginekologa, powiedział, ze wszystko jest w jak najlepszym porządku, ale jeżeli miałam poronienie to po 3 cyklu powinnismy się starać o dziecko. Byłam trochę zdziwiona, ze tak długo, a lekarz powiedział, ze po każdym poronieniu powinna być taka przerwa.
Czytałam na forum, ze dziewczyny starały się już w kolejnym cyklu po biochemicznej. Co myślicie?🤔
 
reklama
Rozwiązanie
Dziewczyny, pisze tez tu, z prośbą o poradę.
Jak bardzo zmieniają się cykle po ciąży biochemicznej..?
Czekam na @- ale dwa dni temu dostałam tylko brązowego plamienia, potem tylko na papierze. Dziś już różowy- bardzo jasny śluz.. To był 35dc, zazwyczaj mam dłuższe cykle, nawet 42 dniowe..
Poza tym bolą mnie piersi przy karmieniu syna. Gospodarka hormonalna tak bardzo się rozlegulowuje...?:(
reklama
Ja również podobno przeszłam biochemiczna tylko beta mi spadła z ponad 500. Miałam czekać na @ a ona z samoistnego czyszczenia ładnie przeszła e @. Nawet nie wiedziałam że mialam okres i odrazu 1 cyklu zaszłam ponownie w ciąze. Teraz jestem w 15 tygodniu ciąży [emoji16]
 
Ja czekałam 3 miesiące. Ginekolog twierdziła, że wcześniejsze starania grożą wytworzeniem się łożyska przodującego, a to ryzykowne. Koleżanka natomiast od swojego lekarza słyszała o kolejnym cyklu. Natomiast tak czy inaczej zaszła w ciążę później.


Hej Laseczki.
W maju miałam ciąże biochemiczna. Jestem po wizycie u ginekologa, powiedział, ze wszystko jest w jak najlepszym porządku, ale jeżeli miałam poronienie to po 3 cyklu powinnismy się starać o dziecko. Byłam trochę zdziwiona, ze tak długo, a lekarz powiedział, ze po każdym poronieniu powinna być taka przerwa.
Czytałam na forum, ze dziewczyny starały się już w kolejnym cyklu po biochemicznej. Co myślicie?🤔
 
Ciąża biochemiczna to inaczej poronienie samoistne. Zapłodnione jajeczko zagnieżdża się w macicy, zaczyna produkować hormon dlatego testy wychodzą pozytywne ale ciąża przestaje się rozwijać na wczesnym etapie, zwykle do 5tc czyli wystarczy że okres spóźnia się nam tydzień i bez testu potraktuje się to jak zwykle opóźnienie a z testami ma sie świadomość że jednak ciąża byla.
Narazie poczekaj może się krwawienie rozkręci, zrób sobie betę w tym czasie żeby się upewnić że nie rośnie i sobie nie robić złudnej nadzieji.
 
Dziewczyny, pisze tez tu, z prośbą o poradę.
Jak bardzo zmieniają się cykle po ciąży biochemicznej..?
Czekam na @- ale dwa dni temu dostałam tylko brązowego plamienia, potem tylko na papierze. Dziś już różowy- bardzo jasny śluz.. To był 35dc, zazwyczaj mam dłuższe cykle, nawet 42 dniowe..
Poza tym bolą mnie piersi przy karmieniu syna. Gospodarka hormonalna tak bardzo się rozlegulowuje...?:(
 
Rozwiązanie
Cześć dziewczyny ja się wczoraj dowiedziałam że to ciąża biochemiczna, czekam na @, odłożyłam duphaston u mnie była bardzo wczesna ciąża bo beta z 9,33 na 1,54... Mam nadzieję że szybko dostanę okres bo chcielibyśmy się już starać ponownie...
 
Cześć dziewczyny ja się wczoraj dowiedziałam że to ciąża biochemiczna, czekam na @, odłożyłam duphaston u mnie była bardzo wczesna ciąża bo beta z 9,33 na 1,54... Mam nadzieję że szybko dostanę okres bo chcielibyśmy się już starać ponownie...
u mnie beta 16.1, dwa dni później już 6.1...w kolejnym cyklu od razu się udało 😊
 
Hej , ja w styczniu przeszłam ciąże biochemiczną , beta była 17,1 , spadła do 4 . W 3 cyklu od biochemicznej się udało , na chwile obecną jest wszystko książkowo , beta rośnie książkowo :) Trzymam kciuki !
 
reklama
Hej dziewczyny a ja mam taką sytuację. Ginekolog 08.05.23 stwierdził że ciąży nie ma, nie widzi na usg, dziś wyniki bety hcg 8122.0, co sugeruje między 6-7 tyg ciązy. Czy to możliwe że jej nie widać a jest? Że nic nie urosło do tego momentu? Ale jak? Beta rosła aż do 8000 i nic z tego nie ma?
 
Ostatnia edycja:
Do góry