reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża biochemiczna, długie krwawienie?

prettyinflowers

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Luty 2021
Postów
721
Cześć dziewczyny, postanowiłam udać się do was o poradę, bo trochę schizuje powoli 🫠 otóż staramy się z mężem o drugie dziecko, pod koniec czerwca odstawiłam tabletki anty, dostałam okres, nie wiem czy to był od odstawienia czy normalny już, bo był znacznie mocniejszy niż ten przy tabletkach. Następnie w lipcu kolejny okres, znacznie bardziej skąpy i krótki. W sierpniu w okolicach spodziewanej miesiączki postanowiłam zrobić test z porannego moczu (nie wiem niestety jaki to był dzień cyklu), bo tego dnia mieliśmy iść na imprezę i chciałam wiedzieć czy ewentualnie mogę coś wypić czy się wstrzymać. Wyszła druga blada kredka wiec poleciałam na będę. Ale beta okazała się bardzo niska - 7 mlU/ml. Uznałam ze co będzie to będzie No i dwa dni później (w niedziele poprzednia) dostałam okres. No i teraz już sama nie wiem czy to była ciąża biochemiczna czy co i przy okazji trochę schizuje, bo mam wrażenie, ze okres mam cały czas taki obfity jak nigdy. Właściwie od niedzieli caly czas krwawię żywa krwią, nie mam żadnych innych dolegliwości ani nic, No ale do ten pory te okresy były naprawdę skąpe. Myślicie ze powinnam skonsultować to z lekarzem? Z góry dzięki za odpowiedz
 
reklama
Ja podczas przyjmowania tabletek miałam okresy podobne do Twoich, krótkie i bardzo skąpe. Niestety po odstawieniu zmieniły się i teraz potrafią trwać tydzień i se mega obfite :(
 
Do góry