reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża biochemiczna, poronienie

reklama
Dziewczyny , ile dni krwawilyscie w trakcie poronienia ? Mnie złapało dzisiaj prawie 6 tydzień.na USG nic nie było widać beta bardzo słabo rosła wczoraj zauważyłam spadek, dzisiaj rano brązowe plamienie a teraz krwawienie 🥺
Nie wiem czego mogę się spodziewać dalej, lekarz sugerował że może być to biochemiczna
Jest duza szansa, że będzie jak przy bardziej obfitej miesiączce.
Ja poroniłam w 7 tygodniu (od 2 tygodni ciąża się nie rozwijała ale był widoczny pęcherzyk),krwawiłam 10 dni i cykl wrócił do pełnej normy. Trzymaj się mocno 😔
 
Byłam dzisiaj u lekarza, beta już tylko 21 , brzuch mocniej boli ale obędzie się bez łyżeczkowania. Teraz nic tylko czekać do następnego cyklu
Jest duza szansa, że będzie jak przy bardziej obfitej miesiączce.
Ja poroniłam w 7 tygodniu (od 2 tygodni ciąża się nie rozwijała ale był widoczny pęcherzyk),krwawiłam 10 dni i cykl wrócił do pełnej normy. Trzymaj się mocno 😔
 
Byłam dzisiaj u lekarza, beta już tylko 21 , brzuch mocniej boli ale obędzie się bez łyżeczkowania. Teraz nic tylko czekać do następnego cyklu
Mnie w zasadzie ok 4 h przed poronieniem złapał ostry bol z prawej strony,trwał może z 30 minut i przeszło.nawet wtedy nie spodziewałam się że poronie,pojechałam do kościoła na msze,przyjechałam patrzę sluz brązowy, a na drugi dzień już krew,,ale nic mnie nie bolało,dopiero po skończonym krwawieniu bolało mnie podbrzusza do połowy cyklu
 
Mnie w zasadzie ok 4 h przed poronieniem złapał ostry bol z prawej strony,trwał może z 30 minut i przeszło.nawet wtedy nie spodziewałam się że poronie,pojechałam do kościoła na msze,przyjechałam patrzę sluz brązowy, a na drugi dzień już krew,,ale nic mnie nie bolało,dopiero po skończonym krwawieniu bolało mnie podbrzusza do połowy cyklu
A od kiedy zaczęłaś liczyć pierwszy dzień cyklu ? Od momentu krwawienia spowodowanego poronieniem? Zastanawiam się kiedy mogę mieć następna owulację 😐
 
A od kiedy zaczęłaś liczyć pierwszy dzień cyklu ? Od momentu krwawienia spowodowanego poronieniem? Zastanawiam się kiedy mogę mieć następna owulację 😐
Mi lekarz powiedział że przy ciazy biochemicznej krwawienie mam traktować jako miesiączkę, bo równie dobrze jak bym nie zrobiła testu to bym nawet nie wiedziała,tak od tego momentu liczę nowy cykl,nie byłam na monitoringu ,więc też nie wiem czy owulacja wystąpiła czy nie,ale wiele dziewczyn po poronieniu miały owulacja i zachodziły w kolejna ciążę
 
reklama
Byłam dzisiaj u lekarza, beta już tylko 21 , brzuch mocniej boli ale obędzie się bez łyżeczkowania. Teraz nic tylko czekać do następnego cyklu
Przykro mi ale super, że uda się bez zabiegu 🙂 ja spędziłam dobę w szpitalu 🙈 ojjjj długa była ta doba. Po powrocie do domu, później zakończeniu krwawienia już wszystko powoli wracało do normy 🙂 ale pamiętać będę zawsze
 
reklama
Do góry