reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

#ciaza biochemiczna #staramy się

iza_rz_97

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Styczeń 2021
Postów
919
Dziewczyny mam do Was pytanie. Jest tu Was sporo więc a nóż któraś z was mi podpowie. Miałam ciążę biochemiczna i akurat w poniedziałek skończył mi się ten tak jakby okres. I tak od wczoraj mam kłucie w jajnikach ale delikatne , takie dziwne uczucie , robiłam test owulacyjny i mam dwie kreski ale to jeszcze nie to. Od czego może być to kłucie, to normalne?
 
reklama
Testy owulacyjne czasem wychodzą pozytywnie, kiedy kobieta jest w ciąży. U Ciebie mogła jeszcze beta nie spaść do 0 i dlatego na teście owulacyjnym wychodzą dwie kreski.
Od czego może być kłucie, to odpowie Ci tylko lekarz po badaniu.
 
Beta mi już spadła.
Testy owulacyjne czasem wychodzą pozytywnie, kiedy kobieta jest w ciąży. U Ciebie mogła jeszcze beta nie spaść do 0 i dlatego na teście owulacyjnym wychodzą dwie kreski.
Od czego może być kłucie, to odpowie Ci tylko lekarz po badaniu.
 
Mnie po biochemicznej tez klul jajnik, nie wiem czemu, beta juz byla ok. 3... Okres dostalam pozniej po 36 dniach. To chyba nic strasznego.
 
reklama
Też nie wiem, ale tu na forum nie raz i nie dwa dziewczyny pisały, że w ciąży wychodziły im pozytywne testy owulacyjne, stąd taka pierwsza moja myśl :)
Wiesz co, to jest mit. Jak te wszystkie inne wczesne objawy ciąży. U niektórych lh utrzymuje się dłużej niż u innych. I jak któraś kilka dni po pozytywnym teście owulacyjnym zrobi kolejny (a nie wiedzieć czemu tak dziewczyny robią, bo widzę te pytania "3 dni po owulacji nadal test owulacyjny pozytywny"), a nadal poziom lh jest spory. I akurat w tym cyklu trafi się ciąża, to później krążą takie mity. Że "mi wyszedł test owulacyjny jak byłam w ciąży". 🙂
 
Do góry