reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciąża biochemiczna Wasze doświadczenia

kasia0203

Początkująca w BB
Dołączył(a)
24 Kwiecień 2023
Postów
17
Dzień dobry
W poniedziałek moja beta wynosiła 27, dziś 10. Po konsultacji z lekarzem wnioskuję, że była to ciąża biochemiczna i czekam na okres.
Jakie są Wasze doświadczenia po ciąży biochemicznej? Czy bardzo rozregulowała Wam cykle? Jak szybko udało się zajść w kolejną (prawidłową) ciążę? Czy od razu robiłyście dokładniejszą diagnostykę?
Mam Synka z ciąży z 1 cs (aktualnie ma rok). Okres po ciąży wrócił po 8 miesiącach nigdy nie miałam problemów z regularnością cykli, żadnych plamień, podstawowe badania w normie.
 
reklama
Dzień dobry
W poniedziałek moja beta wynosiła 27, dziś 10. Po konsultacji z lekarzem wnioskuję, że była to ciąża biochemiczna i czekam na okres.
Jakie są Wasze doświadczenia po ciąży biochemicznej? Czy bardzo rozregulowała Wam cykle? Jak szybko udało się zajść w kolejną (prawidłową) ciążę? Czy od razu robiłyście dokładniejszą diagnostykę?
Mam Synka z ciąży z 1 cs (aktualnie ma rok). Okres po ciąży wrócił po 8 miesiącach nigdy nie miałam problemów z regularnością cykli, żadnych plamień, podstawowe badania w normie.
Hej :) jestem w 1 cyklu po ciąży biochemicznej lub w cyklu ciąży biochemicznej, jak zwał tak zwał :) Miałam podobne bety jak Ty - 20 (w 26dc), potem 11 (28dc) (był to 1 cykl starań). Dzień po ostatniej becie dostałam "okres". Owulację w tym cyklu miałam normalnie (mam bóle jajnika i śluz płodny), teraz jestem w 7 dpo i czekam na dzień @ (lub nie :D) :) Ale wiem, że u niektórych cykl się sporo rozregulował. Z kolei też czytałam na jakimś forum, że po ciąży biochemicznej wiele kobiet zaszło od razu w kolejnym cyklu :) więc jestem dobrej myśli.
Bardzo przeżyłam to "poronienie", przeplakalam 1,5 dnia i jak przyszło krwawienie to przyszła motywacja do kolejnych starań. Będzie dobrze ♥️
 
Rozregulowanie cyklu to trochę loteria. U jednej przedłuży się trochę pierwszy cykl po cb u innej kilka, a jeszcze u innej w ogóle nie będzie zmian.
Sprawdź jeszcze bete za kilka dni (ważne żeby mieć pewność, że spadła poniżej 5) i jak skończy się krwawienie skocz na kontrolne usg czy wszystko jest dobrze.
Przy tak niskich wartościach nie powinnaś czuć w zasadzie żadnej różnicy ani przy krwawieniu ani nawet w długości kolejnego cyklu
 
Mialam buochem w zeszłym cyklu. Beta 13, a 3 dni później 17. Wzrost poniżej normy. Kolejne 2 dni później spadek na 3ml i 2 dni później okres. Mialam cykl dłuższy o jakieś 6 dni, owulacja w tym, czyli następnym po biochemie cyklu była wg pasków owu jak zawsze ok 14dc.
Teraz wygląda na to że znowu zaskoczyło- cykl po biochemie znowu mam pozytywna betę. Wczoraj było 9.5, jutro ide na przyrost. Zobaczymy czy będzie pozytywnie 🤞🤞
 
Mialam buochem w zeszłym cyklu. Beta 13, a 3 dni później 17. Wzrost poniżej normy. Kolejne 2 dni później spadek na 3ml i 2 dni później okres. Mialam cykl dłuższy o jakieś 6 dni, owulacja w tym, czyli następnym po biochemie cyklu była wg pasków owu jak zawsze ok 14dc.
Teraz wygląda na to że znowu zaskoczyło- cykl po biochemie znowu mam pozytywna betę. Wczoraj było 9.5, jutro ide na przyrost. Zobaczymy czy będzie pozytywnie 🤞🤞
Powodzenia!!! ♥️
 
Rozregulowanie cyklu to trochę loteria. U jednej przedłuży się trochę pierwszy cykl po cb u innej kilka, a jeszcze u innej w ogóle nie będzie zmian.
Sprawdź jeszcze bete za kilka dni (ważne żeby mieć pewność, że spadła poniżej 5) i jak skończy się krwawienie skocz na kontrolne usg czy wszystko jest dobrze.
Przy tak niskich wartościach nie powinnaś czuć w zasadzie żadnej różnicy ani przy krwawieniu ani nawet w długości kolejnego cyklu
Przyznam szczerze, że to dzięki miedzy innymi Tobie (podczytywałam różne wątki na forum) szybko sprawdziłam i betę i progesteron.
Mam nadzieję, że mój organizm szybko dojdzie do siebie 🤞
 
Rozregulowanie cyklu to trochę loteria. U jednej przedłuży się trochę pierwszy cykl po cb u innej kilka, a jeszcze u innej w ogóle nie będzie zmian.
Sprawdź jeszcze bete za kilka dni (ważne żeby mieć pewność, że spadła poniżej 5) i jak skończy się krwawienie skocz na kontrolne usg czy wszystko jest dobrze.
Przy tak niskich wartościach nie powinnaś czuć w zasadzie żadnej różnicy ani przy krwawieniu ani nawet w długości kolejnego cyklu
A jeśli w ciągu kilku dni dostanę miesiączkę to mimo wszystko sprawdzić betę?
 
Przyznam szczerze, że to dzięki miedzy innymi Tobie (podczytywałam różne wątki na forum) szybko sprawdziłam i betę i progesteron.
Mam nadzieję, że mój organizm szybko dojdzie do siebie 🤞

Trzymam kciuki żeby tak było!
Przykro mi, że musisz przez to przechodzić, ale wierzę że już niedługo dopiszesz nam tu piękne zakończenie tej historii 🥰🤍
 
reklama
Do góry