reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciąża biochemiczna Wasze doświadczenia

reklama
Jeśli mogę to jeszcze zapytam, czy Twoim zdaniem warto już iść w jakąś diagnostykę?

Zazwyczaj po jednej ciąży biochemicznej nie ma wskazań do diagnostyki. Często to niestety loteria genetyczna.
Zwłaszcza jeśli masz donoszona ciążę za sobą.
Możesz na wszelki wypadek zmienić witaminy na takie co zawierają metylowaną formę kwasu foliowego bo mutacje mthfr ma już i tak większość kobiet. Ja polecam pueria uno.
Chyba na tym etapie jeszcze bym nie szalała z diagnostyka
 
Mialam buochem w zeszłym cyklu. Beta 13, a 3 dni później 17. Wzrost poniżej normy. Kolejne 2 dni później spadek na 3ml i 2 dni później okres. Mialam cykl dłuższy o jakieś 6 dni, owulacja w tym, czyli następnym po biochemie cyklu była wg pasków owu jak zawsze ok 14dc.
Teraz wygląda na to że znowu zaskoczyło- cykl po biochemie znowu mam pozytywna betę. Wczoraj było 9.5, jutro ide na przyrost. Zobaczymy czy będzie pozytywnie 🤞🤞
Trzymam kciuki żeby Wszytsko tym razem było dobrze❤️
Robiłaś jakieś badania po cb?
 
@AScarlett @Zazuu podpowiecie mi jak dobrze zbadać progesteron? Wiem, że on jest skokowy itd.
A ponieważ przy tej 1 becie progesteron był niski to myślę, że zbadanie go zapewniłoby mi komfort psychiczny
 
reklama
Do góry