reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża biochemiczna

Dołączył(a)
29 Maj 2020
Postów
9
Witam po ciąży biochemicznej BHCG wzrasta pierwszą betę robiłam 29 maja wynosiła 108,20
Druga beta 3 czerwca 167,40 A dzisiaj (05 czerwiec) wynosła 232,80 , ginekolog skierował mnie do szpitala A oni nic nie wiedzą i ponowne BHCG mam robić w poniedziałek i pytanie czy ktoś miał tak samo ? Czy potrzeba wyczyszczenia
 
reklama
Witam po ciąży biochemicznej BHCG wzrasta pierwszą betę robiłam 29 maja wynosiła 108,20
Druga beta 3 czerwca 167,40 A dzisiaj (05 czerwiec) wynosła 232,80 , ginekolog skierował mnie do szpitala A oni nic nie wiedzą i ponowne BHCG mam robić w poniedziałek i pytanie czy ktoś miał tak samo ? Czy potrzeba wyczyszczenia
Moim zdaniem przy biochemicznej beta spada a nie rosnie
 
Witam po ciąży biochemicznej BHCG wzrasta pierwszą betę robiłam 29 maja wynosiła 108,20
Druga beta 3 czerwca 167,40 A dzisiaj (05 czerwiec) wynosła 232,80 , ginekolog skierował mnie do szpitala A oni nic nie wiedzą i ponowne BHCG mam robić w poniedziałek i pytanie czy ktoś miał tak samo ? Czy potrzeba wyczyszczenia
Mi trochę tak skakała i okazało się że to ciąża pozamaciczna. Było widać pęcherzyk w jajowodzie ale też nie od razu.
A nastąpiło już u Ciebie poronienie ?
Mi po pierwszej ciąży biochemicznej beta spadała . Poronienie samoistne i nie wymagałam dodatkowego czyszczenia.
 
Ja betę miałam bardzo niską (środa 13, piątek 25), a w środę, kiedy nastąpiło poronienie spadła do 2.
Lekarka poinformowała, że gdyby wzrosła powinnam zgłosić się jeszcze raz, za jakies dwa tygodnie, żeby ewentualnie wykluczyć pozamaciczną albo zakwalifikować na zabieg..
 
Do góry