reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża biochemiczna

U mnie beta na początku była 25 ,
Bóle normalne jak na miesiączkę i brzuch i krzyż , bolało aż do 8 tc , na zarodek za szybko .. pęcherzyk 5 tydzień ? Uzbrój się w cierpliwość bo u każdej z Nas jest inaczej ;) u mnie był w 5tc pęcherzyk a w 8 serduszko , a we wtorek przywitam moją drugą córcię na świecie . Życzę powodzenia kochana ❤️
 
reklama
dziękuje za
U mnie beta na początku była 25 ,
Bóle normalne jak na miesiączkę i brzuch i krzyż , bolało aż do 8 tc , na zarodek za szybko .. pęcherzyk 5 tydzień ? Uzbrój się w cierpliwość bo u każdej z Nas jest inaczej ;) u mnie był w 5tc pęcherzyk a w 8 serduszko , a we wtorek przywitam moją drugą córcię na świecie . Życzę powodzenia kochana ❤️
dziękuje za słowa otuchy , mam nadzieje, ze u mnie też wyjdzie wszystko pomyślnie
 
Hej wszystkim 😘 znajduje się w ciężkiej dla mnie sytuacji , wczoraj zrobiłam z samego rana test ciążowy wyszedł pozytywny ,od razu pojechałam na betę, która mi wyszła 76.1 . Poszłam niestety bądź stety do ginekologa , ponieważ martwi mnie ból brzucha od czasu do czasu jak na @. Powiedziała mi, ze beta wyszła jak 2 tydzień ciąży( gdzie z karteczki z laboratorium wynika, ze to ciąża ponad 3 tydz) , mówiła, ze zarodka nie widać i ze prawdopodobnie jest to ciąża biochemiczna. Dziewczyny czy u Was zdarzyła się taka sytuacja , ze byłyście w ciąży i mimo to bolał Was brzuch ? Wystraszyła mnie jak cholera. Jutro idę na betę. Chociaż nie wiem czy to coś da, bo z tego co mówiła może beta wzrosnąć nawet przy ciąży biochemicznej.
Co to za głupoty? Oczywoscie ze nie będzie nic widać na usg dopiero powyżej 1000 bety widać zarodek. Nie masz wcale małej bety. Zrób przyrost. Ciesz się ciąża i zmień lekarza bo gada takie głupoty ze aż zęby bolą.
 
Do góry