reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża biochemiczna

Florense

Początkująca w BB
Dołączył(a)
8 Luty 2022
Postów
16
Cześć , czuje się źle .
W czwartek 3.02 natknęło mnie na zrobienie testu ciążowego z samego rana . Ku mojemu zdumieniu pokazały się 2 kreski jedna blada ale była . 2 lata temu poroniłam ciąże w 8 tc dlatego tez byłam w szoku dlatego ze od 2 lat nie mogłam zajść w ciąże . W piątek 4.02 wykonałam 2 test ciążowy również z rana i także wynik był taki sam . Niedaleko domu mam laboratorium wiec wykonałam test z krwi . Beta wyszła mi 23,6 . U lekarza byłam w poniedziałek 7.02 założyli mi kartę ciąży co było dla mnie szokiem bo jednak jeszcze nie potwierdzili mi jej ale już dobra . Poszłam do ginekologa zrobił mi badanie i nic nie było widać także kazał się zjawić za 2 tygodnie . Po wizycie wieczorem zaczęły mnie stanie bolec mięśnie , dolny odcinek krzyża , oczywiście ból podbrzusza miałam straszna temperature bo 38,7 zauważyłam tez u siebie wodnisty śluz . Dzisiaj obudziłam się z temperatura w pochwie 38 poszłam powtórzyć badania beta i wyszło mi 2,9 . Zadzwoniłam od razu do lekarza i kazał mi za 2 dni powtórzyć badania . Czytałam ze może być to ciąża biochemiczna bardzo jest mi przykro ponieważ myślałam ze tym razem mi się udało . Mam do was pytanie czy po takiej ciąży można od razu starać się o dziecko ?
 
reklama
Mi moją ginekolog kazała poczekać aż dostanę okres i potem się starać, w czerwcu ciąża biochemiczna, a 31.08 się udało i teraz 27 tydzień aktualnie 😉
 
To na pewno ciąża biochemiczna. Przykro mi, że Ci się nie udało. Bądź dzielna i trzymaj się. Jestem po 4 ciążach biochemicznych. Po ciąży biochemicznej można od razu się starać. Ale u Ciebie to już drugi raz, może warto pomyśleć o jakiejś diagnostyce.
 
To na pewno ciąża biochemiczna. Przykro mi, że Ci się nie udało. Bądź dzielna i trzymaj się. Jestem po 4 ciążach biochemicznych. Po ciąży biochemicznej można od razu się starać. Ale u Ciebie to już drugi raz, może warto pomyśleć o jakiejś diagnostyce.
 
Właśnie jeśli chodzi o badania myślałam nad tym dzisiaj ponieważ jednak to już 2 poronienie a nigdy nic nie wiadomo . Przed następna ciążą zrobię kompleksowe badania
 
Cześć ! Pisze tutaj bo niestety los chciał abym i ja musiała przechodzić przez ciąże biochemiczna :( jak tylko zobaczyłam dwie kreski poszłam zrobić betę i wyszła 31,6 niestety w pon beta była tylko 36.3 :( i dzisiaj jest okres :( czy udało Wam się zajść w ciąże od razu w nast cyklu ?
 
Cześć ! Pisze tutaj bo niestety los chciał abym i ja musiała przechodzić przez ciąże biochemiczna :( jak tylko zobaczyłam dwie kreski poszłam zrobić betę i wyszła 31,6 niestety w pon beta była tylko 36.3 :( i dzisiaj jest okres :( czy udało Wam się zajść w ciąże od razu w nast cyklu ?
W czerwcu ciąża biochemiczna, ginekolog kazała mi odczekać aż pojawi się kolejna miesiączka, a 31 sierpnia już test pozytywny i dziś już 32 tydzień i czekam na synusia, więc trzymam kciuki za Ciebie ❤️
 
reklama
W czerwcu ciąża biochemiczna, ginekolog kazała mi odczekać aż pojawi się kolejna miesiączka, a 31 sierpnia już test pozytywny i dziś już 32 tydzień i czekam na synusia, więc trzymam kciuki za Ciebie ❤️
To tylko jak skończy się okres, bo wczorajszy dzień to był masakryczny .. działamy ! Wierze w to ze się uda 😍
 
Do góry