reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża biochemiczna

dgdx4

Aktywna w BB
Dołączył(a)
24 Styczeń 2021
Postów
71
Hejka, czy któraś z Was przeszła ciążę biochemiczna ? I od razu powiem, wiem że wszędzie jest pełno wątków, ale nie mogę znaleźć nic konkretnego. Przed owulacja w tym cyklu byłam u gina. Dwa spore pęcherzyki i wielka euforia w dniu spodziewanej miesiaczki test pozytywny, przez kolejne 3 dni zrobiłam jeszcze 3 testy, bo nie mogłam uwierzyć. Wyszły pozytywne. Miałam iść na betę, ale nie mogłam wyrwać się z pracy. W tą sobotę dostałam brązowe plamienia i tak do poniedziałku. W poniedziałek zrobiłam badanie i niestety beta hcg 30,22. Wczoraj krwawienie. Pojechałam na sor, lekarz stwierdził, że raczej ciąża biochemiczna, ale nie jest pewny kazał mi powtórzyć w piątek beta hcg, a krwawienie potraktować jako spóźniona miesiączkę. Trochę się boję, że rozreguluje mi się cykl, bo miesiaczka nie jest tak obfita jak zawsze. Czy któraś z Was była w podobnej sytuacji ? Czy myślicie, że jest potrzeba robienia tego beta hcg ? Jestem skołowana. Mój gin kazał mi przyjść do siebie przed kolejna owulacja aby potwierdzić czy jest ok dalej wszystko. Czy zdarzyło Wam się, że kolejna ciąża też była biochemiczna? Trochę się boję dalej starać, jeśli znowu coś będzie nie tak.
 
reklama
Miałam pisać o wykluczeniu ciąży pozamacicznej. Z tym nie ma żartów.. Ja byłam jedną nogą w niebie... Uratowali mnie, krew przetoczyli. Pękł mi jajowód. Czy masz inne objawy, tzn bolą Cie ramiona albo noga sztywnieje?
 
Miałam pisać o wykluczeniu ciąży pozamacicznej. Z tym nie ma żartów.. Ja byłam jedną nogą w niebie... Uratowali mnie, krew przetoczyli. Pękł mi jajowód. Czy masz inne objawy, tzn bolą Cie ramiona albo noga sztywnieje?
Nie. Dostałam miesiączkę, wczoraj i dziś jeszcze rano bóle podbrzusza, ale to tak zawsze mam. Żadnych innych objawów. W piątek zrobię beta hcg żeby zobaczyć czy spada.
 
Ja tak miałam że zrobiłam test i pozytywny. Na drugi dzień beta 82. Po dwóch dniach myślałam że dostałam okres a okazało się że beta ładnie rośnie. Później plamilam na brązowo jakoś do 8 tygodnia. Obecnie 18 tydzień i wszystko jest w porządku 🙂
 
Ja tak miałam że zrobiłam test i pozytywny. Na drugi dzień beta 82. Po dwóch dniach myślałam że dostałam okres a okazało się że beta ładnie rośnie. Później plamilam na brązowo jakoś do 8 tygodnia. Obecnie 18 tydzień i wszystko jest w porządku 🙂
U mnie raczej ciąża biochemiczna, bo była ciemna krew i skrzepy, do tego ból jak na miesiączkę. Musiałby się wydarzyć jakiś cud. Gratulacje dużo zdrówka dla Ciebie i maleństwa ;)
 
reklama
Do góry