reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża biochemiczna

1. Czy te poźniejsze testy negatywne mają taką samą czułość jak ten z II?
2. U mnie przy cp nie było żadnych bóli, jedynie krwawienie/plamienie.
3. Jedynie beta CI pokaże co tam się zadziało. Jeśli spada, to ok. Jeśli będzie rosnąć, no to do lekarza.
Poza maciczna wykluczona bo w dniu wystąpienia plamienia byłam na usg prywatnie. Miały różna czułość. Będę się starać dostać do lekarza szybciej niż piątek
 
reklama
Poza maciczna wykluczona bo w dniu wystąpienia plamienia byłam na usg prywatnie. Miały różna czułość. Będę się starać dostać do lekarza szybciej niż piątek
Przy małej becie i średnim sprzęcie ciężko znaleźć gdzie jest. Chyba, że wykluczenie masz na myśli, że znalazł lekarz pęcherzyk w macicy, to wtedy ok.
 
Przy małej becie i średnim sprzęcie ciężko znaleźć gdzie jest. Chyba, że wykluczenie masz na myśli, że znalazł lekarz pęcherzyk w macicy, to wtedy ok.
Lekarz który mnie badał jest jednym z lepszych u mnie w mieście, dodatkowo jest zastępca ordynatora w szpitalu więc sprzęt chyba ma dobry u siebie. Beta mogła być mała to fakt bo tak jak pisałam to byłby 4 tydzień, ale nic nie było widać. Mówił że poza macica też nic nie ma i że trzeba czekać ale naprawdę się martwię i chcialam zobaczyć czy tu ktoś miał taki przypadek żeby do czasu wizyty trochę uspokoić głowę.
 
reklama
Lekarz który mnie badał jest jednym z lepszych u mnie w mieście, dodatkowo jest zastępca ordynatora w szpitalu więc sprzęt chyba ma dobry u siebie. Beta mogła być mała to fakt bo tak jak pisałam to byłby 4 tydzień, ale nic nie było widać. Mówił że poza macica też nic nie ma i że trzeba czekać ale naprawdę się martwię i chcialam zobaczyć czy tu ktoś miał taki przypadek żeby do czasu wizyty trochę uspokoić głowę.
Niezależnie od tego jak cudowny byłby lekarz to dopóki beta nie osiągnie poziomu ok 1000 to nie da się wykluczyć ciąży pozamacinej bo najzwyczajniej nie da się wcześniej dojrzeć pęcherzyka.

Jeśli testy wychodzą negatywne to raczej uznałabym że tamten test był fałszywie pozytywny. Nie zaszkodzi zrobić bety w tym tyg żeby się upewnić.
 
Do góry