reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża biochemiczna?

Dołączył(a)
28 Wrzesień 2023
Postów
2
Cześć dziewczyny,
Bardzo proszę o radę, może któraś z Was była w podobnej sytuacji:
Ostatnia miesiączka była 24 sierpnia, w poniedziałek zrobiłam test - wyszły dwie mocne kreski ale wieczorem przyszedł też ból brzucha typowo okresowy, w środę powtórzony test - druga kreska blada, wieczorem doszło ciemno brązowe plamienie, wizyta u gin wykazała na 99% ciąże biochemiczną, dostałam na wywołanie okresu progesterone besins (jestem już po drugiej tabletce), plamienie jest zmienne - od brązowego po krwistoczerwone z drobnymi skrzepami, ból brzucha ustał, doszła lekka temperatura i bardzo lekkie chwilowe zawroty głowy. Czy możliwe, że gin nie widział jeszcze nic na usg i stąd stwierdzenie, że jest biochemiczna? Wg niego ciąża w trakcie wizyty miala 4tyg5dni. Świruje, stresuje się okropnie, nie wiem co robić, kolejna wizyta w przyszłym tygodniu.. Czy okres przyjdzie? Czy powinnam coś dodatkowo zrobić?
 
reklama
Dostałaś progesteron na wywołanie krwawienia? Przecież w ciąży bierze się go właśnie po to aby to krwawienie lub plamienie zatrzymać. Robiłaś może betę? Skoro lekarz nic nie widział na USG to nie może stwierdzić co to było. Zrób betę najpierw i sprawdź po 48 h czy spada czy rośnie.
 
Tak, taka informacje dostałam od lekarza. Dziś właśnie dostałam okresu, betę robiłam w piątek i wyniosła 38,9 gdzie na piątek wg ostatniej miesiączki wypadałby 5 tydzień. Prawdopodobnie zrobię też betę jutro, wizyta u lekarza w środę.
 
Tak, taka informacje dostałam od lekarza. Dziś właśnie dostałam okresu, betę robiłam w piątek i wyniosła 38,9 gdzie na piątek wg ostatniej miesiączki wypadałby 5 tydzień. Prawdopodobnie zrobię też betę jutro, wizyta u lekarza w środę.
To zmień lekarza, naprawdę. Jeżeli w trakcie poronienia on Ci przepisuje progesteron na wywołanie krwawienia to ja nie mam pytań.
 
Do góry