reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża biochemiczna

Kazikowax3

Początkująca w BB
Dołączył(a)
27 Styczeń 2021
Postów
23
Cześć dziewczyny,
wynik testu pozytywny, tydzień cały plamiłam na brązowo tylko podczas korzystania z toalety.
W 33 dniu cyklu dostałam normalnego krwawienia i ból w dole brzucha jak podczas typowego okresu.
ciąża biochemiczna.
Za 2 tygodnie idę do ginekologa. O jakie badania powinnam go poprosić, jeżeli sam nic nie zaproponuje? Czy krwawienie z CB powinno się czym różnić od zwykłej @?
Na co zwrócić uwagę przy staraniu się w tym i następnych cyklach? Badać progesteron? Jakieś rady 🥹?
 
reklama
Hej 🥰 też przez to przeszłam w lutym tego roku . Krwawiłam w sumie jak na okres , tylko bardziej intensywnie . Widziałam , ze jest to inne krwawienie niż podczas zwykłej miesiączki . Kiedy poroniłam to pojechałam do szpitala . Lekarz powiedział, że możemy zacząć starania od razu od kolejnego cyklu , bo nie było potrzeby łyżeczkowania . Po 2 tygodniach od poronienia poszłam na USG aby spojrzeć czy dobrze się oczyściłam . Lekarz powiedział że po 1 biochemie badań się nie robi bo wiele kobiet przez to przechodzi , nie wiedząc o ciąży . Dodatkowo powiedział aby przyjść na USG 2 tygodniu po pozytywnym wyniku testu . Wiele kobiet panikuje nie słysząc serduszka - stwierdził że to niepotrzebne . 1 dzień krwawienia po poronieniu liczysz jak 1 dzień miesiączki . Mi teraz mija 3 miesiąc i teraz zdecydowaliśmy się starać ponownie . Jeśli coś znowu się wydarzy to wtedy zaczniemy diagnostykę .
 
Hej 🥰 też przez to przeszłam w lutym tego roku . Krwawiłam w sumie jak na okres , tylko bardziej intensywnie . Widziałam , ze jest to inne krwawienie niż podczas zwykłej miesiączki . Kiedy poroniłam to pojechałam do szpitala . Lekarz powiedział, że możemy zacząć starania od razu od kolejnego cyklu , bo nie było potrzeby łyżeczkowania . Po 2 tygodniach od poronienia poszłam na USG aby spojrzeć czy dobrze się oczyściłam . Lekarz powiedział że po 1 biochemie badań się nie robi bo wiele kobiet przez to przechodzi , nie wiedząc o ciąży . Dodatkowo powiedział aby przyjść na USG 2 tygodniu po pozytywnym wyniku testu . Wiele kobiet panikuje nie słysząc serduszka - stwierdził że to niepotrzebne . 1 dzień krwawienia po poronieniu liczysz jak 1 dzień miesiączki . Mi teraz mija 3 miesiąc i teraz zdecydowaliśmy się starać ponownie . Jeśli coś znowu się wydarzy to wtedy zaczniemy diagnostykę .
lekarz też dodał że progesteronu nie daje dopóki serca nie usłyszy . Jeśli zobaczy że coś jest nie tak i będzie mógł pomóc , to pomoże .
 
Cześć dziewczyny,
wynik testu pozytywny, tydzień cały plamiłam na brązowo tylko podczas korzystania z toalety.
W 33 dniu cyklu dostałam normalnego krwawienia i ból w dole brzucha jak podczas typowego okresu.
ciąża biochemiczna.
Za 2 tygodnie idę do ginekologa. O jakie badania powinnam go poprosić, jeżeli sam nic nie zaproponuje? Czy krwawienie z CB powinno się czym różnić od zwykłej @?
Na co zwrócić uwagę przy staraniu się w tym i następnych cyklach? Badać progesteron? Jakieś rady 🥹?
U mnie krwawienie po wyglądało normalnie jak miesiączka.
Ja robiłam pakiet badań po poronieniu że strony test dna, ale ze względu na to, że przed ciąża biochemiczna przeszłam poronienie zatrzymane.

Wyszły mi mutacje na podstawie których lekarz zlecił suplementację metylowanym kwasem foliowym i acardem od staran, a od pozytywnego testu miałam brać heparyne
 
Hej a ja mam pytanko jak długo czekałyście na krwawienie ?
U mnie od soboty wieczór delikatnie pozytywne testy, wczoraj beta 8 i progesteron prawie 4....
Nic mnie nie boli. Dziś termin @ nie wiem czego się spodziewać i kiedy....
:(
 
Hej a ja mam pytanko jak długo czekałyście na krwawienie ?
U mnie od soboty wieczór delikatnie pozytywne testy, wczoraj beta 8 i progesteron prawie 4....
Nic mnie nie boli. Dziś termin @ nie wiem czego się spodziewać i kiedy....
:(
ja zobaczyłam bledsze kreski po 5 dniach od pozytywnego wyniku . Okres przyszedł 3 dni po spodziewanej miesiączce . W dniu krwawienia progesteron miałam 2.3 a beta 5.6
 
ja zobaczyłam bledsze kreski po 5 dniach od pozytywnego wyniku . Okres przyszedł 3 dni po spodziewanej miesiączce . W dniu krwawienia progesteron miałam 2.3 a beta 5.6
Dziękuję to może i u mnie się niedługo zjawi. Bardzo zależy mi aby @była w miarę o czasie bo mąż wyjazdowy i ciężko utrafić w dobry czas.
 
reklama
Do góry