reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza - ciekawostki

xdarqx

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Listopad 2022
Postów
249
Dziewczyny, z czystej ciekawości chciałabym was podpytać o ciążę bliźniacza. Czy miałyście w rodzinie wcześniej bliźniaki? Jaką miałyście betę i w którym tygodniu? Jakie miałyście objawy? :)
 
reklama
Żadnej ciąży bliźniaczej w rodzinie ani u mnie ani u męża. Objawy jak w zwykłej ciąży. Pierwsza beta 400. Dziś 30 tydzień ciąży
 
w którym tygodniu ciąży beta 400?:)
Nie wiem, gdzieś w okolicy okresu zrobiłam test, wyszedł pozytywny i na drugi dzień robiłam betę i bylo 400, dwa dni później powtórzyłam było ponad 900. A więc standardowo prawidłowo. Potem miałam wyjazd na wakacje i nie robiłam bety. Nie nastawiałam się że się uda bo byłam po 3 poronieniach. Dopiero jak po pierwszej wizycie był pęcherzyk w macicy to dopiero na podstawie OM zaczęłam liczyć jakieś tygodnie.ciazy.
 
U mnie były ciążę bliźniacze w rodzinie. Bety niestety nie znam. Objawy okropne przez pierwsze kilka tygodni;)
 
Czy to jest ciaza bliźniacza bo lekarz nie widzi a hcg <05 brzuch rośnie itp 3 razy wymioty miałam
 

Załączniki

  • IMG_20240127_152429.jpg
    IMG_20240127_152429.jpg
    579,1 KB · Wyświetleń: 90
reklama
reklama
Do góry