reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza blizniacza dwujajowa i plamienia przy duphastonie

Dołączył(a)
12 Maj 2021
Postów
13
Witam mamusie , jestem w ciazy blizniaczej dwujajowe akurat 10 tydzien . Od 4 tyg biorę duphaston z powodu brązowych plamieni. Dzisiaj akurat znów wystąpiły u mnie lekkie plamienia brazowe i lekki ból brzucha od czasu do czasu. Czy któraś z Was tak miała
 
reklama
Hej mialam podobnie okazało się ze mam krwiaka, na szczęście nie był duzy i szybko się wchłonął
 
Czy od początku ciazy było wiadomo czy to krwiak ??? Bo na usg nic mi nie pokazało. Jakie były objawy ???A jestem po jednym poronieniu A usg mam dopiero za tydzień.
 
Właśnie objawów żadnych nie bylo prócz plamienia, gdzieś dopiero po tygodniu od kiedy zauważyłam plamienie lekarz zobaczył krwiaka bo byłam od razu na drugi dzień po i na usg nic nie bylo widać, krwiak umiejscowiony był u ujścia szyjki i w ciągu trzech tygodni wchłonąl się cały czas plamilam wtedy taka stara krwią nie świeżą
 
Do góry