reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciąża blizniacza jednojajowa w którym tyg potwierdzenie

aaaczarna

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Listopad 2012
Postów
186
Hej mam pytanie w którym tygodniu wam powiadziano że jesteście w ciąży blizniaczej jednojajowej? Ja byłam na usg w 6 tygodniu i 5 dniu . Lekarz powiedział że blizniaków jednojajowych nie moze wykluczyć. Nie wiem czy to jakaś nadzieja na blizniaki czy dopiero pozniej sie to stwierdza. Lekarz kazał przyjsc za 2 tygodnie na potwierdzenie.
Jak to było u was?
 
reklama
Wejdz na wątek ciaza blizniacza tam dziewczyny bardziej Ci pomoga :) a u mnie w 6 tyg było juz widac ze to ciąża blizniacza dwujajowa tak ze niewiem od czego to zalezy?moze widzi dwoje dzieci ale jeszcze ciezko stwierdzic? dowiesz sie niebawem, powodzenia :)
 
tigla121 nie wiadomo.
Co do ciąży blizniaczej 2 jajowej jest o wiele latwiej bo widac 2 pecherzyki. Przy ciąży jednojajowej jest 1 pecherzyk a 2 zarodki. Mogą być w 2 różnych koncach pecherzyka a moze byc zarodek schowany za 2 zarodkiem.
Nie weim skad wniosek ze moze to byc jednojajowa ciąża mnoga. Moze za duzy zarodek albo cos. Nie wiem ale jest podejrzenie wiec pytam
 
serduszka mogły bić w tym samym tempie wiec... no skoro kaza czekac to czekaj na wyjasnienie nic innego jak obraz usg Ci nie powie czy to bliznieta czy nie. ja nie wiem bo mialam pojedyncza ciaze.
 
Mona008 Chiałabym bardzo:)
Tigla121 Nie no serduszko biło już na usg w 5 tyg.
Martusia a u Ciebie nikt nie mowil o ciąży mnigiej?
To normalne że lekarz na poczatku nie okresla czy mnoga czy pojedyncza?
 
reklama
Ja dowiedziałam sie o ciąży w 6 tyg tzn było widac jednego bobasa ale lekarz niewidział serduszka i bał sie ze to martwa ciąża i wsadził mnie do szpitala. a tu na drugi dzien okazało sie ze ciąża zyje i na dodatek jest drugi zarodek :-) tak ze jeden dzien a tyle sie zmieniło :) a dla mnie to byl ogromny szok ale teraz dajemy sobie rade chodz czasem jest ciężko ale niema co narzekac .Zycze podwojnego szczescia :)
 
Do góry