reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza po 3 cesarkach

Dołączył(a)
25 Luty 2024
Postów
2
Witam,
W piątek byłam u ginekologa o okazało się, że są 2 pęcherzyki. Jestem po 3 cesarkach. Ostatnia była prawie 7 lat temu. Lekarz twierdzi, że nie ma żadnego zagrożenia, ponieważ wszystkie porody przebiegały wzorowo. Ja mimo wszystko się martwię bo to jest podwójne obciążenie dla organizmu. Czy któraś z was była w takie sytuacji? Czy wszystko było w porządku?
 
reklama
Witam,
W piątek byłam u ginekologa o okazało się, że są 2 pęcherzyki. Jestem po 3 cesarkach. Ostatnia była prawie 7 lat temu. Lekarz twierdzi, że nie ma żadnego zagrożenia, ponieważ wszystkie porody przebiegały wzorowo. Ja mimo wszystko się martwię bo to jest podwójne obciążenie dla organizmu. Czy któraś z was była w takie sytuacji? Czy wszystko było w porządku?
Tym bardziej wskazana kolejna CC.
 
Witam,
W piątek byłam u ginekologa o okazało się, że są 2 pęcherzyki. Jestem po 3 cesarkach. Ostatnia była prawie 7 lat temu. Lekarz twierdzi, że nie ma żadnego zagrożenia, ponieważ wszystkie porody przebiegały wzorowo. Ja mimo wszystko się martwię bo to jest podwójne obciążenie dla organizmu. Czy któraś z was była w takie sytuacji? Czy wszystko było w porządku?
Witaj, sądzę że istotne i uspokajajace jest to że od ostatniej cesarski minęło pełnych 6 lat. To długo. Są przecież kobiety które mają po 4 CC. Oczywiście zdarza się że trzeba na siebie bardziej uważać, bo po każdym CC kolejna ciąża jest bardziej ryzykowna, ale nie niemożliwa .
Jeśli to ciąża bliźniacza to będziesz pod troskliwsza opieką.
Omów z lekarzem prowadzącym wszystko. Dopytaj o wszystko co Cię trapi. Poproś by ocenił ryzyko.
Życzę zdrowia i niech się wszystko dobrze ułoży.
Trzymam kciuki 🙂
 
Do góry