reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza po dwóch cesarkach

Uspokoiłam się odrobinę. Poszukam dobrego ginekologa i będę trwać z myślami że wszystko będzie dobrze. Dziękuję wam dziewczyny!!!
 
reklama
Gratulacje❤ i zazdroszczę ;) daj przepis jak po dwóch pojedynczych zajść w bliźniaczą 😄 Wiem, ze to ogromny stres, bo nawet pojedyncza ciąża by pewnoe też zakończyła się u Ciebie cesarka, a dwójka maluszków, to większe rozciagniecie macicy i też pewnie będzie cesarka. Ja myślę, ze skoro minęły 2 lata od porodu będzie dobrze, tylko nie dzwigaj, dbaj o Was, o siebie. Zawsze mozesz poradzić się innego lekarza. Często kontroluj stan macicy, pewnie powinnaś dużo leżeć. Życzę powodzenia i racja! Czasami internety nie pomagają a tylko zmartwiaja ludzi.
Dla nas to szok. Ciąża nie była planowana 🙆 najgorsze, że mamy M3... i nie wiem jak Diany sobie radę na takim metrażu z taką gromadką dzieci. 🙊
 
Dla nas to szok. Ciąża nie była planowana 🙆 najgorsze, że mamy M3... i nie wiem jak Diany sobie radę na takim metrażu z taką gromadką dzieci. 🙊
M3, ze wsensie 3 pokoje? Bo ja z tych niekumatych😄🙈 my teraz tez będziemy mieć 3 pokojowe, dla mnie 4 dzieci to takie min., chociaż dopiero drugie w drodze😶 niech będą po dwoje w pokoju i już😄
 
Cześć Kochana! Przede wszystkim ogromne Gratulację podwójnego szczęścia !! Moja rada dla Ciebie jest taka, nie zamartwiaj się na zapas ,bo napewno będzie wszystko dobrze. Najważniejsze jest, żebyś trafiła dobrego, doświadczonego lekarza, który poprowadzi Twoją ciążę. Są kobiety , które rodzą i po 5 razy drogą CC i mają się dobrze! Oczywiście ciąża bliźniacza sama w sobie jest dużo bardziej skomplikowana ,ale musisz być dobrej myśli. Na spokojnie lekarz będzie kontrolował Twoja Blizne na każdej wizycie i gdyby cokolwiek Go niepokoiło ,będzie interweniował. Oszczędzaj się na tyle na ile możesz. Jestem po 3 cięciach jedno po pękniętym wyrostku i zapaleniu otrzewnej i dwóch Cięciach gdzie różnica między córeczkami jest 19 miesięcy . Cięta byłam pionowo. Wszystko było dobrze mimo, że brzuszek i w jednej i drugiej miałam naprawdę spory 🙂 podobno miałam dużo wód płodowych. Wiadomo, że to nie to samo co ciąża bliźniacza ,ale łącznie 3 cięcia i brak przeciwwskazań do kolejnego maluszka ♥️ Swoją drogą w styczniu poroniłam,ale to zupełnie inna historia i nie związana W ogóle z blizną. Gdybyś była z Krakowa lub okolic to mogę Dać Ci namiary na cudownego lekarza z ogromną wiedzą i doświadczeniem w ciążach mnogich i podwyższonego ryzyka. Przy okazji jest ordynatorem w jednym ze szpitala o 3 stopniu referencyjności w Krakowie. Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę dużo zdrówka dla całej rodziny.
Witam, czy mogłabym prosić o namiary tego lekarza z Krakowa?
Cześć Kochana! Przede wszystkim ogromne Gratulację podwójnego szczęścia !! Moja rada dla Ciebie jest taka, nie zamartwiaj się na zapas ,bo napewno będzie wszystko dobrze. Najważniejsze jest, żebyś trafiła dobrego, doświadczonego lekarza, który poprowadzi Twoją ciążę. Są kobiety , które rodzą i po 5 razy drogą CC i mają się dobrze! Oczywiście ciąża bliźniacza sama w sobie jest dużo bardziej skomplikowana ,ale musisz być dobrej myśli. Na spokojnie lekarz będzie kontrolował Twoja Blizne na każdej wizycie i gdyby cokolwiek Go niepokoiło ,będzie interweniował. Oszczędzaj się na tyle na ile możesz. Jestem po 3 cięciach jedno po pękniętym wyrostku i zapaleniu otrzewnej i dwóch Cięciach gdzie różnica między córeczkami jest 19 miesięcy . Cięta byłam pionowo. Wszystko było dobrze mimo, że brzuszek i w jednej i drugiej miałam naprawdę spory 🙂 podobno miałam dużo wód płodowych. Wiadomo, że to nie to samo co ciąża bliźniacza ,ale łącznie 3 cięcia i brak przeciwwskazań do kolejnego maluszka ♥️ Swoją drogą w styczniu poroniłam,ale to zupełnie inna historia i nie związana W ogóle z blizną. Gdybyś była z Krakowa lub okolic to mogę Dać Ci namiary na cudownego lekarza z ogromną wiedzą i doświadczeniem w ciążach mnogich i podwyższonego ryzyka. Przy okazji jest ordynatorem w jednym ze szpitala o 3 stopniu referencyjności w Krakowie. Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę dużo zdrówka dla całej rodziny.
Witam. Wiem że post jest już z dawna, ale czy ma Pani namiary na tego lekarza z Krakowa?
 
Do góry