• 🌿 Kochane/i życzymy Wam spokojnych, dobrych Świąt Wielkanocnych. Takich bez presji, bez „muszę”, bez porównywania się. Niech to będzie czas choć odrobiny odpoczynku. Życzymy Wam ciepła, bliskości i takich małych momentów, w których można na chwilę odetchnąć i pomyśleć: „jest okej”. I trochę więcej łagodności dla siebie, bo naprawdę robicie bardzo dużo ❤️ 🐣 Ściskamy Was świątecznie zespół babyboom.pl
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
U mnie nic się nie działo, tzn ja nie czułam a na ktg wyszło że wysoka zdolność skurczowa , więc musiałam się bardzo oszczędzać i praktycznie nie chodziłam przez tydzień tylko siedziałam albo leżałam .
 
Jazzabel ja swoja plec poznalam juz na pierwszym USG genetycznym czyli w 12 tygodniu ciązy :) Akurat chłopcy się tak fajnie ułożyły że było wszystko ładnie widać.
Dzisiaj byłam na badaniu Chłopcy rosną jak na drożdżach mają po 800 g :)
 
A mi na prenatalnych powiedział że chyba żartuje jak zapytałam się o płeć :(
Umowilam się na usg za 2 tyg. będzie wtedy 16 tydzień. więc mam nadzieję że czegoś się dowiem. Chciałabym już jakieś zakupy robić bo to przecież 2 x więcej trzeba kupić no i mniej czasu niż w przypadku ciąży pojedynczej :(

Sila fajnie że chłopcy już tacy duzi :)
 
Ostatnia edycja:
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry