reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Ja dziś w nocy ciśnienie 140/85 puls105 w ciągu dnia tak samo wzięłam isoptin i zeszło odsypiam w dzień w nocy nie daje rady.Ten strach przed pojawieniem się dwójki od razu daje znaki :rolleyes2: dziewczyny jeszcze pocieszyly :laugh2:
 
reklama
Byłam na IP. Wszystko gra. Z dziećmi OK. Skurcze były ale bez tragedii. Mogę rodzic naturalnie. Drugą dzidzie nogami :) Mam się zgłosić za tydzień na IP. Przyjmą mnie i podadzą sterydy. 17.11 będzie nas już 6.

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Marluna - fajnie, ze sie odezwalas. Moze na watek niemowlaczkowy wpadniesz, tam coraz wiecej dziewczyn się udziela z twojego "rzutu blizniakow" heheeh.

Wiem przez co przechodzisz i jak czytam twojego posta to organoleptycznie przypomina mi się od razu to uczucie nieludzkiego zmeczenia. moi chlopcy darli paszcze na przemian albo razem koncertowali codziennie, calymi dniami do ok 6msc. Co ci tylko moge powiedziec to to, ze jak teraz to przejdziesz to juz nic ci nie bedzie straszne. Potem juz bedzie latwiej, zobaczysz.

Youngmidwife- ja pisalam magisterke jak chlopcy mieli roczek. Promotorka mowila,ze jeszzcze takiej zorganizowanej studentki nie miala. Prace napisalam w rekordowo szybkim tempie, wszsytko obronione na 5. Nie wiem jak ja to ogarnelam ale fakt,ze duzo mi maz i tesciowa przy dzieciach wtedy pomagali np. tesciowa zabierala chlopcw na spacer 2h i ja wtedy pisalam. ciesze sie, ze sie tak wtedy zmotywowalam, bo teeraz jak wrocilam do pracy to juz nie ma czasu na nic.
 
k8sad Super, że jest opcja na poród naturalny.
U mnie dwie dzidzie ułożone głowami wiec może tez się uda. Póki co planuje dotrwać do 34 tygodnia.

marluna Domyślam się ze jest ciężko przy dwójce płaczącej na zmianę, ale trzeba być pozytywnej myśli. Ślicznie wytrwałaś w ciąży, a łatwo nie było, wiec teraz też wszystko się dobrze ułoży. Mnie przeraża fakt, że za chwile będę miała łącznie 4 małych dzieci w domu. Liczę z nadzieją, że ufarci mi się i będę mieć kolejne grzeczne dzieci, czas pokaże. Wiem, że moja rodzina, dzieci są moją siłą i wszystko się dobrze ułoży.

Dziewczyny a jak z karmieniem piersią? Karmicie jedno po drugim czy równocześnie? Używacie specjalnych poduch do karmienia czy macie swoje inne patenty? Podzielcie się proszę wiedzą bo póki co to nie wiem jak podejść do tematu.
 
Marluna dzieci boskie :) dawaj na forum mam bliźniaczych jak czas znajdziesz https://www.babyboom.pl/forum/temat...k-zycia-naszych-dzieciaczkow.54232/page-14177

No i u mnie początki takie był, że nie wiedziałam jak sie nazywam. Raz wstałam w nocy nakarmić dzieci, potem poszłam spać, za poł godziny się obudziły, mąż mnie pyta czy karmione były, a ja normalnie nie mogłam sobie przypomnieć, chociaż butle puste stały to w ogóle nie kojarzyłam. Raz z nakarmionym i uśpionym synkiem zasnęłam na siedząco na fotelu. Dobrze, że mi nie spadł :( Ogólnie o pierwszym miesiącu opieki nad dziećmi wolałabym zapomnieć.
 
Dziś była wizyta i wiecie co? Dwoje głowami w dół. Mogę rodzic SN.
Szok! Dwa dni temu były inaczej :)
Indukcja w przyszły czwarte :)
Duże - 2700 i 3000 w 36+0 to.

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
Super. Bardzo późno fiknął maluch, ale lepiej późno niż wcale. Faktycznie duże te Twoje chłopaki. Moje dwojaki w 32 tyg. miały po 1700. Także ja liczę żebyśmy dobili do 2kg.

Już niedługo będziesz tulić swoich chłopców :)
A ja ciągle niegotowa, bez skompletowanej wyprawki, upranych ciuszków. W weekend zagęszczam ruchy. ;)
 
S
Dziś była wizyta i wiecie co? Dwoje głowami w dół. Mogę rodzic SN.
Szok! Dwa dni temu były inaczej :)
Indukcja w przyszły czwarte :)
Duże - 2700 i 3000 w 36+0 to.

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom

Super. Duze dzieciaczki . Ja mam w przyszłym tygodniu wizytę. Wczoraj była u mnie polozna i stwierdziła że na bliznieta ciuszki 50 rozmiar będą za duże. Na początek kazała dokupić 46. Jaki rozmiar kupujecie i jak to wyszło w rzeczywistości i tych co już z dziećmi na świecie? No i nastraszyla mnie ze z karmieniem piersią dwójki może być bardzo ciężko. Że większość jednak nie daje rady. Mnie bardzo na tym zależy.
 
Super. Bardzo późno fiknął maluch, ale lepiej późno niż wcale. Faktycznie duże te Twoje chłopaki. Moje dwojaki w 32 tyg. miały po 1700. Także ja liczę żebyśmy dobili do 2kg.

Już niedługo będziesz tulić swoich chłopców :)
A ja ciągle niegotowa, bez skompletowanej wyprawki, upranych ciuszków. W weekend zagęszczam ruchy. ;)
A który tydzień?

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry