reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Justyna_91 Trzymaj się jeszcze trochę. O tyle dobrze, że dotrwałaś do bezpiecznego tygodnia.

Ja od 4 dni mam wieczorami mega skurcze, które po kilku godzinach mijają...
Wczoraj planowałam pojechać do szpitala jakby znowu skurcze wystąpiły, a tu względna cisza była.
Nie znam dnia ani godziny, a mój mąż nowe wyjazdy służbowe do kalendarza wpisuje :(
 
Justyna trzymam kciuki!

Eliame staraj się jak najwięcej leżeć to skurcze powinny minąć :) A co do wyjazdów męża to chyba nie masz zbytnio wpływu na to :)
 
Dzięki dziewczyny :) na razie jest ok, co śmieszniejsze lekarze puścili mnie jeszcze do domu, bez badania, ale oczywiście jak coś się będzie działo mam wracać do szpitala. Nie wyznaczyli mi nawet terminu cc, jak dotrwam do środy mam się jeszcze pokazać mojemu lekarzowi. Oczywiście lekarz mnie ciągle straszył, nawet sekundę przed zdjęciem pessara, że w każdej chwili mogę urodzić, ale on chyba już tak ma, że zawsze zakłada najczarniejszy scenariusz.

Eliame trzymaj się, odpoczywaj dużo :) mam nadzieję, że jak coś się zacznie dziać to bedziesz miała męża pod ręką
 
Dzień dobry :)
Ja w żadnej ciąży nie miałam mdłości ani wymiotów, czasem tylko omdlenia. Od wczoraj wieczór boli mnie podbrzusze ale nie tak jak na @ i do tego dreszcze mam :(
 
Moje mdłości trwały jakieś 2,3 tygodnie, a jak robiło mi się niedobrze po prostu musiałam coś zjeść, no i to w zasadzie pomagało ( jadłam chyba co 2,3 godziny :) ) . Gdyby nie nakaz leżenia to naprawdę nie mam co narzekać na przebieg mojej ciąży. Chociaż w pierwszym trymestrze miałam takie dni, że bylabym w stanie zasnąć wszędzie byle mieć się o co oprzeć :)

Bulkaasia mnie też bolało podbrzusze na początku ciąży, ale właśnie jakbym miała dostać okresu tylko bardzo delikatnie w porównaniu z tym co faktycznie odczuwam podczas miesiączki. Tylko te Twoje dreszcze trochę mnie zastanawiają...
 
reklama
Do góry