reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Ktoś pytał o wózek bebetto42. Mogę się wypowiedzieć . U mnie wchodził w grę tylko jeden za drugim. Dla mnie nie stanowi problemu, że nie widać 1 dziecka. Naprawdę nie trzeba się wychylać nie wiadomo jak, żeby zobaczyć dziecko :) A gondola, która jest niżej toż nie sunie po ziemi, jest na normalnej wysokości. Jeżeli chodzi o zwrotność to zaskoczycie się jaki jest zwrotny. Ja mam teraz kupiony pojedynczy wózek bo mi potrzebny na dojazdy na rehabilitację z 1 synkiem to jest dużo mniej zwrotny niż bebetto, serio. Wada - aby wózek był krótszy skrócili nieco gondole, mają ok 70 cm długości, obecnie syn jeden wyrósł już i w kombinezonie zimowym ledwo się mieścił więc przerzuciłam się na spacerówki, które rozkładają się na płasko, bo dzieci samodzielnie nie siadają jeszcze. Z podbijaniem to jak to z podwójnym wózkiem, wydaje mi się, ze w takim jedne obok drugiego też za łatwo nie jest bo dwójka dzieci to nie jedno.
 
Ruchy to juz w 15tyg bo nawet bylo widac na brzuchu uwypukenie po jednej stronie a takie lekkie kopniaki to 18-19 [emoji4]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie tez szybko takie pierwsze nieregularne musniecia ok 12 tyg(podobno niemożliwe by tak szybko) od 15 tyg to się wiercily na całego, i codziennie jakiś porządny kopniak się trafia.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zosia zazdroszcze :) ja to chyba gruboskorna jestem i nic nie czuje.



Ja to juz kilka dni po zaplodnieniu czułam że jestem w ciąży i byłam pewna ze są dwa i mocno wierzyłam że będą chłopaki na każdego kto mówił że może dziewczyny to krzyczałam i klocilam że nie [emoji23] my to w 19tyg mieliśmy możliwość zobaczyć naszego większego bąbla na żywo w kamerze i doktor wtedy go musiał szturchnac kamera w noge bo zaslonił kadr hihi coś naprawde pięknego tak w brzuszku sie dzidziusiowi przyjrzeć szkoda że nie pomyślelismy i nie zapytalismy czy można to nagrać [emoji24] a teraz chłopaki jak tylko wejdę do kuchni i zacznę coś tam robić to się robią mega aktywni [emoji85]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry :)
Co do ruchów to ja już czuję pojedyncze puknięcie od piątku i jest to cudne uczucie :D
W pierwszej ciąży był to 20t, w drugiej 15t a w tej 13t :)

Nietupska dziękuję za opinie na temat tego wózka bo to ja o takim myślę lub Duellette 21 .
 
reklama
Do góry