reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Dzień dobry wszystkim, proszę o kciuki!!!
O 10:30 mam usg, bardzo się boję :(
Wszystkie trzymamy kciuki!! :)

3jgxkw7iwtw0d6y7.png
 
Bulkasia bardzo trzymam kciuki

Anita ja chcialam cos z rozem, ale nie ma. Wymyslilam, ze ok niech bedzie, ale dodatko beda mega dziewczece ;)

Heda powiem ci, ze lekkosci i podbijanie Bebetto mega mnie zaskoczyly.



 
Przepraszam, że dopiero teraz piszę ale po 3h w szpitalu wróciłam głodna i zmęczona.:growl:
Po półtora godzinnym usg wynik taki, że jedna ma wody 2cmm a druga 7,7 cm. Tydzień temu było 1,8 i 6,3 cm. Czyli niby nie pogorszyło się ale i nie polepszylo. W czwartek o 11:30 kolejne usg. Jak będzie gorzej to w przyszłym tygodniu operacja jak nie to będę miała co 2-3 dni badania by to wszytko kontrolować.
Zmierzyli mi też szyjke i ma 29mm.
Czyli stresu ciąg dalszy niestety... :(
 
Bulkaasia trzymam dalej kciuki żeby na następnych badaniach było lepiej! Ale ważne że się nie pogorszylo-więc myśl pozytywnie!

Suelen bo wiesz dla bliźniaków nie mają takiego wyboru-jak szukaliśmy wózka dla nas to te pojedyncze tak BARDZO mi się podobały są na prawdę śliczne i kształt mają różny bardzo fajne a my jesteśmy nie mamy aż tak dużego wyboru-chociaż coraz więcej bliźniaków się rodzi-np w moim miasteczku coraz więcej ich jest a będzie jeszcze więcej :D
Miłego wieczoru moje panie :tak:
 
reklama
Hej dziewczyny. Ja cały czas w szpitalu leżę. Podkreślam leżę, bo praktycznie na siku wstaje a sytuacja jest tragiczna. Dziś miałam badanie i szyjki nie ma wcale a rozwarcie 4 cm. Tak samo z siebie się robi niestety. Jedna dziewczynka jest już tak nisko główka ze nawet jej zmierzyć nie idzie. Mogę urodzić w każdej chwili Tak naprawdę :-( a to dopiero 30 tydzień.
 
Do góry