reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Moje kochane, jestem już po usg. W szpitalu spędziłam 4h .Ale warto było dziś tyle czekać bo są dobre wiadomości!!!
Mniejsza rośnie, nie poddaje się. :D
Klara waży 350g a Roma 440g. <3 <3
Wody i mniejszej troszkę się zwiększyły :)
Jeśli nadal tak będzie to jest szansa na "długa" ciążę ;)
Nadal kciuki i modlitwa wskazana bo bardzo pomaga!!!

A to moje księżniczki :)
Super kochana :) trzymamy mocno kciuki dalej

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No zobaczymy używam go bo szkoda mi go zostawić jak kasę wydałam.. A palmers może i ja się zaopatrze i będę smarować rano tym a wieczorem tym ? No nic zobaczę:)
Ja używam oliwke na mokry lub na suchy brzuszek a pozniej palmers jeszcze ale czasmi jak mi sie spieszy do łóżka to palmers tylko [emoji4] i rano palmers juz tylko [emoji4]

1488915447-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zosia a kupie go gdzieś stacjonarnie? Jak tak to gdzie apteka czy Rossmann? Pytam , bo nie mam ochoty chodzić i szukać, bo jakby to powiedzieć już siły nie te same do biegania po miescie hehe [emoji14]
No widzialam w Rossmann palmers rozne sa i te hipp oliwki tez chyba albo na allegro mozna kupic taniej bo hipp zamawialam online a palmers z ebay z UK zamwiam do Norwegii. Palmers i na piersi tez jest nawet po ciazy na ujedrnienie jest seria[emoji4] ale ja ten uzywam na piersi brzuch i plecy jak ktoś tez przybywa w nogach to moze nogi ja na nogi uzywam z ziaja jakis nie pamietam teraz ale lubie go na lato bo modeluje i ma drobinki delikatne [emoji7]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane z tymi rozstepami to głównie geny. Ja nie smarowalam niczym bo ogolnie nie uzywam balsamow a nie mam ani jednego rozstepu. Moja siostra też nie używała i nie ma,a do tego rodziła dwa razy bez żadnego nacinania.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powiem wam,ze ja coraz bardziej zaczynam się stresować,teraz 29t a niby w 36mam mieć cesarke jeśli wszystko będzie ok,coraz częściej myślę jak to będzie,czy dam sobie radę,czy moje pociechy będą zdrowe itp

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane z tymi rozstepami to głównie geny. Ja nie smarowalam niczym bo ogolnie nie uzywam balsamow a nie mam ani jednego rozstepu. Moja siostra też nie używała i nie ma,a do tego rodziła dwa razy bez żadnego nacinania.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ale zawsze lepiej posmarowac niz pozniej plakac bo moja bratowa ma rozstępy a jej mama nie ma ja wole dbac mam kuzynke ktora urodzila w wieku 19lat i tak sobie zniszczyla cialo bo po pierwsze sie roztyla a po drugie nie dbala o siebie i teraz placz bo brzuch jak flak piersi tez cale w rozstepach flaczki i ramiona biordra i pod kolanami cala popekana i co juz nic nie zrobi teraz ma 28lat i sie wstydzi caly czas swojego ciala wiec wole posmarowac i wiedziec ze zrobilam wszytsko co moglam zeby zadbac o swoja skore niz pozniej mysle ze moze gdyby sie lepiej przylozyla to bylo by inaczej [emoji4]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powiem wam,ze ja coraz bardziej zaczynam się stresować,teraz 29t a niby w 36mam mieć cesarke jeśli wszystko będzie ok,coraz częściej myślę jak to będzie,czy dam sobie radę,czy moje pociechy będą zdrowe itp

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
To chyba kazda zaczyna tak miec głupie mysli do glowy przychodza czy damy rade czy po jakims czasie nie dopadnie nas zmęczenie i bedziemy mialy dosc a czy bedzie jadlo a czy bedzie plakalo a czy sie nie zakrztusi wiec to chyba normalna kolej rzeczy [emoji4]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mam pytanie do doświadczonych mam. Kiedy poczułyscie pierwsze ruchy? I czy różniły się czymś od ruchów z jedym dzidziusiem. Ja mam koniec 12 i wiem ze to za wcześnie jeszcze. Ale może za 3 tygodnie ? Co myślicie nie mogę się doczekać :)
 
Do góry