Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Necia właśnie dokładnie tak myślę za każdym razem jak wchodzę na wagęTak sobie myślę dziewczyny że i te 15 kg przy dwójce to co to jest, biorac pod uwage: cycochy, łożyska, wody i dzidziusiepraktycznie wszystko zejdzie przy porodzie.
U mnie niestety w cycochy nic nie idzie. Marne B. Oby było czym dzieci wykarmić.. ..Tak sobie myślę dziewczyny że i te 15 kg przy dwójce to co to jest, biorac pod uwage: cycochy, łożyska, wody i dzidziusiepraktycznie wszystko zejdzie przy porodzie.
Powiem Ci, że nie poszłabym już do niego. Ja teraz chodzę do Pani profesor, która jest dyrektorem szpitala. Wizyta 200 z ktg będzie pewnie więcej. Usg tez robię gdzue indziej, ale tez u doktir z mijego szpitala i kosztyje 150. Wizyty mam co dwa tyg i około 36-37 tyg planują moją cc. Ten Twój chyba chce jeszcze zedrzeć z Ciebie ile się da. Ale to może tylko moje odczucia.Byłam u tego nowego lekarza i mam bardzo mieszane uczucia. Lekarz miły, ale 15 min jak na pierwsza wizytę to chyba krótko. Zbadał mi tylko szyjkę na fotelu, zerknal w kartę ciąży, powiedział, że wszystko u mnie dobrze i generalnie tyle. Jak go spytałam, na kiedy widzi poród, to powiedział że to na bieżąco będzie określał i nie widzi sensu wysyłania mnie do szpitala w 36 czy 37 tc. Powiedział nawet, że jak wszystko będzie dobrze i szyjka długa to i w 40 tyg mogę rodzić. Trochę to dla mnie dziwne, bo wszyscy inni mówią, że przy ciąży bliźniaczej robi się CC tak do 38, bo później za duże ryzyko dla dzieci i matki. A i miałabym chodzić do niego teraz co tydzień na wizyty, do tego USG u innego lekarza w gabinecie obok, bo on nie robi USG i jeszcze ktg. Wiec taka jedna kompleksowa wizyta to bagatela 5 stówek co tydzień.. liczyłam się z tym, że to będzie kosztować, ale raz nie aż tyle, a dwa nie podoba mi się to jego podejście do terminu porodu. I sama nie wiem co o tym myślec, co byście zrobiły na moim miejscu? Dodam, że ten lekarz został mi polecony, jest zastępcą dyrektora szpitala, ale w sumie nie wiem czy to plus czy bardziej minus.
@Oska305 u mnie właśnie coś też w cycki nie chce pójśćU mnie niestety w cycochy nic nie idzie. Marne B. Oby było czym dzieci wykarmić.. ..
Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
@Alina1987 mi też się coś wydaje, że ten lekarz trochę chce na kasę Cię naciągnąć... Ja za wizytę płacę 130zl i w tym mam już badanie USG. Co do KTG to nie wiem czy płaci się ekstra bo miałam tylko w szpitalu, ale wiem, że gdyby coś się działo to moja pani doktor wolałaby dać mi skierowanie do szpitala choćby na kilka dni żeby dokładnie przebadać niż naciągać na dodatkowe wizyty. I zastanawia mnie też to czekanie nawet do 40tc, ale jak widać co lekarz to inna opinia. W każdym razie zastanów się czy jesteś w stanie zaufać temu lekarzowi :-)Byłam u tego nowego lekarza i mam bardzo mieszane uczucia. Lekarz miły, ale 15 min jak na pierwsza wizytę to chyba krótko. Zbadał mi tylko szyjkę na fotelu, zerknal w kartę ciąży, powiedział, że wszystko u mnie dobrze i generalnie tyle. Jak go spytałam, na kiedy widzi poród, to powiedział że to na bieżąco będzie określał i nie widzi sensu wysyłania mnie do szpitala w 36 czy 37 tc. Powiedział nawet, że jak wszystko będzie dobrze i szyjka długa to i w 40 tyg mogę rodzić. Trochę to dla mnie dziwne, bo wszyscy inni mówią, że przy ciąży bliźniaczej robi się CC tak do 38, bo później za duże ryzyko dla dzieci i matki. A i miałabym chodzić do niego teraz co tydzień na wizyty, do tego USG u innego lekarza w gabinecie obok, bo on nie robi USG i jeszcze ktg. Wiec taka jedna kompleksowa wizyta to bagatela 5 stówek co tydzień.. liczyłam się z tym, że to będzie kosztować, ale raz nie aż tyle, a dwa nie podoba mi się to jego podejście do terminu porodu. I sama nie wiem co o tym myślec, co byście zrobiły na moim miejscu? Dodam, że ten lekarz został mi polecony, jest zastępcą dyrektora szpitala, ale w sumie nie wiem czy to plus czy bardziej minus.

U mnie niestety w cycochy nic nie idzie. Marne B. Oby było czym dzieci wykarmić.. ..
Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
I tego się trzymajmy!!!Tak sobie myślę dziewczyny że i te 15 kg przy dwójce to co to jest, biorac pod uwage: cycochy, łożyska, wody i dzidziusiepraktycznie wszystko zejdzie przy porodzie.