reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Gonia odpoczniesz sobie parę dni, a nóż szyjka się wydłuży jak polezysz:) na mnie paracetamol nie działa, dostaje zastrzyki na tą kolkę, ale na tyłku już ledwo siedzę ;)

Oj odpoczywam kochana :) nogi przestały mi puchnąć nawet :)
Druga dawka sterydów podana, cukry szaleją.
Na szczęście paracetamol działa, bo nie wiem czy bym dostała zastrzyk. Musiałam wczoraj tłumaczyć lekarzowi po co, na co mi to.
A dziś poproszę chyba o hydroxizonum na sen. Brała któraś z Was??? Działa???


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Super kochana!
U mnie nadal chłopak ułożony pośladkowo, ale lekarz na obchodzie stwierdził, że nie ma to znaczenia, bo bliźniaki kończą cesarką. Już się z tym pogodziłam i oswoiłam. Mój lekarz i położna przekonali mnie, że nie ma co eksperymentować na żywym organizmie. Zresztą w tej sytuacji nie mam wyjścia.
Zaliczyłam poród sn, teraz zaliczę cesarkę :) liczę na 26 grudnia, bo wtedy mój doktorek ma dyżur i będzie skończony 38 tc. Kwestia tylko dotrwania do tego czasu :)

Trzymam kciuki za Ciebie!!!!


O kurczę, to będą świąteczne dzieciaki ;)
 
Marti92 o dziwo mi jeszcze nie puchną, a ze snem mam tak samo, ale nie liczę już raczej że coś się jeszcze zmieni w tej kwestii :/

Alinka dzielna jesteś bardzo, podziwiam :) życzę Ci żeby Cię jednak jeszcze wypuścili jeśli jest taka możliwość i nie będziesz cierpiała w tym czasie.
 
Oj odpoczywam kochana :) nogi przestały mi puchnąć nawet :)
Druga dawka sterydów podana, cukry szaleją.
Na szczęście paracetamol działa, bo nie wiem czy bym dostała zastrzyk. Musiałam wczoraj tłumaczyć lekarzowi po co, na co mi to.
A dziś poproszę chyba o hydroxizonum na sen. Brała któraś z Was??? Działa???


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja nie próbowałam ale koleżanka z sali dostawala i mówiła ze śpi po tym jak kamień. Może warto spróbować. Też już o tym myślałam.
 
Myślisz że będą Cię trzymać w szpitalu aż do świąt, przecież termin masz zaraz po. Jeśli nie będzie konieczności to będą raczej masowe wypisy, bo im też nie na rękę żeby mieć jak najmniej pacjentów w tym czasie. Warto też powiedzieć lekarzowi o tym co Cię spotkało, jeśli jest normalny to zrozumie. Urodzisz i na święta będziesz już w domku, zobaczysz :)

Nie, już nas wypisali do domu, ale obawiam się że w Święta akurat trafię na poród. Nic się nie zapowiada żeby mialo byc szybciej. Oczywiście do tego 37-38 tygodnia chciałabym żeby posiedzialy w brzuchowni, ale dłużej nie ;)Już jestem ociezala jak słonik i nie wyobrażam sobie co będzie dalej.Teraz większość czasu leżę bo taki mam twardy brzuch jak chodzę.
 
Ja także mam nadzieję że na święta będę już w domu, nie wyobrażam sobie spędzić w szpitalu ;) Mi to ciężko sobie wyobrazić że miałabym jeszcze 4 tygodnie dźwigać. Mój kręgosłup odmawia posłuszeństwa i też zaraz stawia mi się brzuch jak chwilę postoje bo co chwile musze wstać, ciężko mi wylezec. Dla mnie jednak najgorsze jest uczucie jakby mi miał zaraz pęknąć brzuch albo się urwać a do tego ten ból skóry. Moj syn sie ze mnue smueje ze chodze jak pingwinek ;)
 
Hej, Ja dziś zrobiłam dwa prania i upiekłam ciasto. Dobrze, że mam teściową na miejscu to chociaż przygotowywanie jedzenia mam z głowy :D Teraz odpoczywam bo brzuch też mi się twardy zrobił. A nogi puchły mi jak szalone, głównie stopy. Strasznie to wyglądało, teraz jest lepiej, niby drobna opuchlizna jest ale chociaż kozaki założę bo w trampkach już trochę za zimno :D
Mi 38tc zacznie się 21 grudnia. Ciekawa jestem co ze mną zrobią. Wizytę mam dopiero 29listopada, może wtedy coś się dowiem.
 
Ja nie próbowałam ale koleżanka z sali dostawala i mówiła ze śpi po tym jak kamień. Może warto spróbować. Też już o tym myślałam.

Zapytałam lekarza, czy da mi hydroxizinum, to rzucił się z gębą, żebym psychotropy sobie załatwiała na własną rękę [emoji15] czujecie temat? [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny ja dziś cały dzień nic nie robiłam,przeleżałam,przespałam trochę,strasznie mnie ciągnie tam na dole i brzuch ciagle twardy. @Necia0 ja właśnie takie samo uczucie mam l,ze zaraz mi pęknie ten brzuch a chodzę ledwo co :( dziś mnie tak boli,ciągnie,nie potrafię rozróżnić nawet kiedy skurcz mam kiedy to tak po prostu boli i ciężko :( mąż mówi jak coś to dzwon i pojedziemy do szpitala. Ja wiem,ze to silne skurcze i ze niby będę wiedziała,ale dziś mnie tak bolało,ze płakałam aż. Wzięłam rozkurczowy moj lek i paracetamol i troszkę lepiej.
@Alina1987 jak byłam w szpitalu tez gorąco mi a mąż w kurtce a ja jak na niego patrzyłam to jeszcze bardziej mi gorąco było :D życze Ci abyś jeszcze do domku wróciła. @Mea1989 fajnie,żebtez ogarniasz jeszcze takie rzeczy i ciacho,dla mnie chwile postać i herbatę zrobić to jest maskra,na prawdę :(
 
Do góry