reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Ja także mam nadzieję że na święta będę już w domu, nie wyobrażam sobie spędzić w szpitalu ;) Mi to ciężko sobie wyobrazić że miałabym jeszcze 4 tygodnie dźwigać. Mój kręgosłup odmawia posłuszeństwa i też zaraz stawia mi się brzuch jak chwilę postoje bo co chwile musze wstać, ciężko mi wylezec. Dla mnie jednak najgorsze jest uczucie jakby mi miał zaraz pęknąć brzuch albo się urwać a do tego ten ból skóry. Moj syn sie ze mnue smueje ze chodze jak pingwinek ;)
Mam to samo.Jak tylko zrobię parę kroków to czuje ze mi brzuch peknie. Okropienstwo. Jakiś ciężki dzień dzisiaj chyba.Ciagle leżę i i tak boli.Już nie wiadomo co ze sobą zrobić. Skora szczypie...czuję się jak kaleki hipcio :p i mam wrażenie, że czas stoi w miejscu a te męczarnie nigdy nie miną.
 
@gonia80 mam podobnie, tylko ja zacznę tego dnia 38 tydzień, a mój lekarz mówi, że będę miała cesarkę w 38 tyg jak dotrwam. Ciąża przebiega u mnie książkowo, łącznie z większością dolegliwości. U mnie córka przekręciła się w poniedziałek, ale tego dnia brzuch mi bolał i miałam dość ich wariacji. Lekarz twierdzi, że to było wtedy, bo to się czuje.
Syrop hydroxizinum stosowany jest u nas jak ma się problemy ze snem, jest na receptę. Jak ktoś w rodzinie ma problemy, depresję itp. to wtedy go pije, żeby się wyspać. Stosowany jest też przeciwlękowo i uspokajająca. Myślę, że w ciąży, to raczej coś łagodniejszego

@Marti92 ja mam nogi spuchnięte i palce u rąk od miesiąca. Stopy mam grube, chodzę w trampkach, ale mam skórzane na koturnie, to ciepłe :-)
 
@gonia80 mam podobnie, tylko ja zacznę tego dnia 38 tydzień, a mój lekarz mówi, że będę miała cesarkę w 38 tyg jak dotrwam. Ciąża przebiega u mnie książkowo, łącznie z większością dolegliwości. U mnie córka przekręciła się w poniedziałek, ale tego dnia brzuch mi bolał i miałam dość ich wariacji. Lekarz twierdzi, że to było wtedy, bo to się czuje.
Syrop hydroxizinum stosowany jest u nas jak ma się problemy ze snem, jest na receptę. Jak ktoś w rodzinie ma problemy, depresję itp. to wtedy go pije, żeby się wyspać. Stosowany jest też przeciwlękowo i uspokajająca. Myślę, że w ciąży, to raczej coś łagodniejszego

@Marti92 ja mam nogi spuchnięte i palce u rąk od miesiąca. Stopy mam grube, chodzę w trampkach, ale mam skórzane na koturnie, to ciepłe :-)
Powodzenia Tobie przy porodzie nawet jeśli cc :)
Ja to chodzę w jednych adidasach,bo w zadne inne botki czy kozaki nie mogę włożyć już nogi :/ a nie opłaca się już nowych kupować jeszcze max 2 tyg u mnie tylko wiec jakoś wytrzymam.
 
Hej dziewczyny :)
A jak zaopatrujecie apteczkę niemowlaczków? Jakieś kropelki itp. na kolkę, gorączkę i inne dolegliwości.
 
Hej, ja takich rzeczy nie kupuje na zaś. Jak będzie potrzeba to na bieżąco. Jedynie mam Sol fizologiczna, octanisept, gaziki, olejuszke na ciemieniuche której ciężko uniknac i rurę do oczyszczania noska.
 
Hej dziewczyny. Czy wam tez już tak ciężko? Ja mam 20 na plusie już i się dosłownie toczę a nie chodzę :errr: małe w brzuchu szaleją aż mnie cały boli i w ogóle czuje takie napięcie i jakbym jakies noże miała w środku :confused:.
@Mea1989 ja kupię na bierząco jak coś bediE potrzeba,nie ma co na zapas. Ja tylko sól fizjologiczna kupiłam.
 
Hej dziewczyny. Czy wam tez już tak ciężko? Ja mam 20 na plusie już i się dosłownie toczę a nie chodzę :errr: małe w brzuchu szaleją aż mnie cały boli i w ogóle czuje takie napięcie i jakbym jakies noże miała w środku :confused:.
@Mea1989 ja kupię na bierząco jak coś bediE potrzeba,nie ma co na zapas. Ja tylko sól fizjologiczna kupiłam.
Mi też już coraz ciężej. Niby się jeszcze ruszam i w domu robię ale wszystko wolniej. Dziś po 15.00 brzuch mi zaczął mocno twardnieć i jest ciągle trochę napięty. Jakiś tydzień temu tak miałam, że czułam jakbym miała nóż albo jakiś pręt wbity w bok pod żebra, ale zaciskałam zęby i nikomu w domu nie mówiłam, żeby paniki nie było.
 
Oj i mi jest bardzo ciężko a od dwóch dni nogi mi puchna , kostek nie widać... Do tego chłopak dzisiaj tak szaleje że łzy mi się do oczu Cisna...

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dołączam :) co prawda jeszcze jestem w szpitalu, ale dziś mam taki dzień, że nawet leżeć nie mogę. Tak mnie rwie i kłuje pod biustem, że żadna pozycja nie jest dobra. Nogi mi spuchły, kostki zniknęly. Dziś zaczynam 34 tc, na plusie 12 kg, a ja czuję się jak wieloryb!!!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry