reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Oj tak w sumie to już człowiekowi w każdej pozycji źle, chodzić czy siedzieć też boli. Podziwiam że chcecie wytrzymać do 38 tc, ja 34 tc i mam już naprawdę serdecznie dość :/
 
jejku dziewczyny, przytulam Was mocno, widze z już ledwo żyjecie na tej końcówce :(

a ja nadal walcze z przeziebieniem, gardło boli okropnie, miód, imbir, cyryna, czosnek non -stop..zobaczy ale chyba jutro juz pojde do lekarza bo okropnie mnie męczy :(
 
Hej dziewczyny. U nas spadł śnieg :) muszę dziś do położnej podjechać ciekawe jakie buty założę,bo moja noga w żadne nie wchodzi prócz adidasów :errr: czekam na tel ze szpitala z wynikami No i niedługo 37 tydz będzie,Uh Uh ciężko i zaczynam się bac i stresować porodem :hmm: ale niedługo maluszki będą z nami :happy2:
Miłego dnia !
 
Oj tak w sumie to już człowiekowi w każdej pozycji źle, chodzić czy siedzieć też boli. Podziwiam że chcecie wytrzymać do 38 tc, ja 34 tc i mam już naprawdę serdecznie dość :/
Powoli opcji brakuje jak się położyć. Ja już czasami nie wiem co ze sobą zrobić. Wytrzymać do 38 tygodnia to marzenie, ale całkiem realne. Do skończenia 38 tygodnia mam 3 tygodnie i myślę sobie, że tyle dałam radę to może jeszcze wytrwam chociaż 37 tydzień też byłby już o.k. A na kiedy masz termin zaplanowany?
 
jejku dziewczyny, przytulam Was mocno, widze z już ledwo żyjecie na tej końcówce :(

a ja nadal walcze z przeziebieniem, gardło boli okropnie, miód, imbir, cyryna, czosnek non -stop..zobaczy ale chyba jutro juz pojde do lekarza bo okropnie mnie męczy :(
Biedactwo :( Mam nadzieję że lezysz w łóżku i odpoczywasz. Mi cytryna i imbir pomogły.
 
Oj tak w sumie to już człowiekowi w każdej pozycji źle, chodzić czy siedzieć też boli. Podziwiam że chcecie wytrzymać do 38 tc, ja 34 tc i mam już naprawdę serdecznie dość :/
Oj ja tak samo... U mnie jeszcze dwa tygodnie i już odliczam [emoji4]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej :) Mi wczoraj brzuch twardniał ale dziś już jest ok. Ze spaniem też cały czas nie najgorzej, raz lewy raz prawy bok i nocka zleci :D
W weekend miałam się spakować ale zajęłam się domowymi papierami i chociaż teraz mam totalny porządek w dokumentach. Czekam jeszcze na jedną paczkę ciuszków i zrobię generalne pranie, potem prasowanie i może w końcu się spakuję. Na nieszczęście dla mojego stresującego się męża mi się nie spieszy :D
W środę albo w czwartek pojadę zrobić sobie jeszcze badania krwi. Zawsze robiłam w laboratorium Diagnostyka ale ginekolog kazała mi iść do innego bo im nie wierzy. Co miesiąc miałam inne wyniki krwi, raz super a raz tragiczne. Zobaczymy jak będzie w innym laboratorium.
Dziewczyny trzymajcie się. Wiem, że ciężko ale ciąża bliźniacza już nam się raczej nie przytrafi i musimy być dzielne i w niej wytrwać jak najdłużej :*
 
reklama
Oj tak w sumie to już człowiekowi w każdej pozycji źle, chodzić czy siedzieć też boli. Podziwiam że chcecie wytrzymać do 38 tc, ja 34 tc i mam już naprawdę serdecznie dość :/

Ja się uparłam na 38 tc za wszelką cenę :) choć dziś na badaniu powiedzieli, że jak do 36 wytrzymam to będą zadowoleni.
Dziś wychodzę do domu, szyjka nadal 2 cm. Za tydz. wizyta u swojego doktorka.
A skóra pod biustem to tak mnie boli, że dotknąć się nie mogę. Kostek nadal nie widać :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry