reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Dziewczyny po 2 tygodniach w końcu melduje się z domu:) w sobotę idę do mojego lekarza i niech on zdecyduje, kiedy mam mieć cesarkę. Bo w szpitalu każdy lekarz mówił co innego..jeden ze za tydzień, kolejny że za 2.
Doczytałam Wasze wpisy i jednak takie leżenie cały dzień dużo pomaga. Na szczęście nie mam ani spuchniętych stop, nie jest mi jakoś mega ciężko, nogi mnie nie bolą, plecy też nie a sama się dziwię:) dawno tak dobrze się nie czułam, chciałabym aby tak pozostało do końca ciąży.
Życzę wszystkim dużo siły i oby każda dotrwała do założonego przez siebie terminu:)
 
Dziewczyny po 2 tygodniach w końcu melduje się z domu:) w sobotę idę do mojego lekarza i niech on zdecyduje, kiedy mam mieć cesarkę. Bo w szpitalu każdy lekarz mówił co innego..jeden ze za tydzień, kolejny że za 2.
Doczytałam Wasze wpisy i jednak takie leżenie cały dzień dużo pomaga. Na szczęście nie mam ani spuchniętych stop, nie jest mi jakoś mega ciężko, nogi mnie nie bolą, plecy też nie a sama się dziwię:) dawno tak dobrze się nie czułam, chciałabym aby tak pozostało do końca ciąży.
Życzę wszystkim dużo siły i oby każda dotrwała do założonego przez siebie terminu:)
Super :) W domu najlepiej. Fajnie, że odpoczęłaś i czujesz się dobrze, oby tak było do końca :)
 
Dziewczyny po 2 tygodniach w końcu melduje się z domu:) w sobotę idę do mojego lekarza i niech on zdecyduje, kiedy mam mieć cesarkę. Bo w szpitalu każdy lekarz mówił co innego..jeden ze za tydzień, kolejny że za 2.
Doczytałam Wasze wpisy i jednak takie leżenie cały dzień dużo pomaga. Na szczęście nie mam ani spuchniętych stop, nie jest mi jakoś mega ciężko, nogi mnie nie bolą, plecy też nie a sama się dziwię:) dawno tak dobrze się nie czułam, chciałabym aby tak pozostało do końca ciąży.
Życzę wszystkim dużo siły i oby każda dotrwała do założonego przez siebie terminu:)

super :) a ile na chwilę obecną ważą Maluszki wiesz?
 
@Alina1987 zazdroszczę dobrego samopoczucia. Tak trzymać. Ja ciągle mam coś do roboty. Obecnie jestem na etapie prania, potem prasowania, a jeszcze ozdoby do kąciku dziecięcego robię. Ja nie umiem odpoczywać i to mi szkodzi, bo nogi puchną, brzuch twardnieje. Kładę się na 15 min i już wstaję, bo jeszcze to i tamto trzeba. A potem się urodzą dwa ssaki i przez parę lat nie odpocznę, chyba że mąż mnie kiedyś zabierze na romantyczny wypad :)
 
super :) a ile na chwilę obecną ważą Maluszki wiesz?
W sobotę mój lekarz je dokładnie pomierzy i dam znać, w szpitalu USG miałam 10 dni temu u wtedy ważyły niby tylko 1900 i 2100 ale mam wrażenie że tam bardziej się skupiali na powstrzymywaniu skurczów i tych zastojach w nerkach, USG bylo tak przy okazji,tak bynajmniej to odczułam.
 
Dziewczyny po 2 tygodniach w końcu melduje się z domu:) w sobotę idę do mojego lekarza i niech on zdecyduje, kiedy mam mieć cesarkę. Bo w szpitalu każdy lekarz mówił co innego..jeden ze za tydzień, kolejny że za 2.
Doczytałam Wasze wpisy i jednak takie leżenie cały dzień dużo pomaga. Na szczęście nie mam ani spuchniętych stop, nie jest mi jakoś mega ciężko, nogi mnie nie bolą, plecy też nie a sama się dziwię:) dawno tak dobrze się nie czułam, chciałabym aby tak pozostało do końca ciąży.
Życzę wszystkim dużo siły i oby każda dotrwała do założonego przez siebie terminu:)
Fajnie że już w domu, odpoczywaj [emoji4]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
dziewczyny z jakim wyprzedzeniem albo w którym tygodniu ciąży dowiedziałyście sie o planowanym cc? zastanawiam sie kiedy mi lekarka coś więcej powie :)
 
Do góry