reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
dziewczyny z jakim wyprzedzeniem albo w którym tygodniu ciąży dowiedziałyście sie o planowanym cc? zastanawiam sie kiedy mi lekarka coś więcej powie :)
Ja dzisiaj mam 34+7, kończę 35 tygodni. A z cesarka w moim szpitalu jest tak że jak jestem zapisana na planowe przyjęcie to tną od razu po 1max 2 dniach. Dlatego chciałabym trochę jesZcze poczekać i mieć cc za 2 tygodnie, wtedy miałabym skończone 37. A lekarz z izby przyjęć wpisał mnie już na ten poniedziałek :o i miałam tak zaplanowane 2 tyg temu, ale teraz mam nadzieję to zmodyfikujemy:)
A tak w ogóle to mi się dzisiaj pospalo, niedawno wstałam, nie ma to jak w swoim łóżku:)
 
jejku dziewczyny juz bym chciała byc na Waszym etapie 33tdzuen i wiecej... okropnie sie martwie zeby dotrwać do tego czasu :( a jak z rozstępami? pojawiły się ?
 
jejku dziewczyny juz bym chciała byc na Waszym etapie 33tdzuen i wiecej... okropnie sie martwie zeby dotrwać do tego czasu :( a jak z rozstępami? pojawiły się ?
U mnie nie pojawił się żaden, ale śmieję się że w ostatnie dni jakiś wyjdzie ;) a brzuch to mam ogromny, wszysch mówią, że wyglądam jakbym go sobie dokleila :D
 
jejku dziewczyny juz bym chciała byc na Waszym etapie 33tdzuen i wiecej... okropnie sie martwie zeby dotrwać do tego czasu :( a jak z rozstępami? pojawiły się ?
U mnie narazie ani jednego... Dziś 35+3. O terminie cesarski lekarz już wspominał od 30 tyg

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
35 i 5dni

Shamel moj mo dopiero teraz dal skierowanie na szpital za tydzien na cc ale bez terminu tzn mam sie zglosic 28 ale na oddziale zdecyduja kiedy

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041D w aplikacji Forum BabyBoom
Ja 35 i 3 dni. Wizyta 27.11 i dostanę skierowanie na cesarke na 5-6 grudzień.

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry