Ariska a jak zdrowie dziewczynek? Mam nadzieję, że juz w domu?U nas jedna je mniej a druga więcej i przez co Natalka to taki szczypior a Emilke już zaczęła druga broda rosnac
Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Ariska a jak zdrowie dziewczynek? Mam nadzieję, że juz w domu?U nas jedna je mniej a druga więcej i przez co Natalka to taki szczypior a Emilke już zaczęła druga broda rosnac
Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Necia u nas to samo- lekarze przewidywali max 2500-2600 i u drugiego ok 2400 a tu niespodzianka przy cc- 3080 i 2970Dziewczyny z tymi wagami podczas usg się nie martwcie I nie sugerujcie za bardzo. Moje tydzień przed porodem wychodziło że mają 1700g dziewczynka i 1900g chłopiec, Pani twierdziła że więcej niż do 2 kg mieć nie będą bo maleńki brzuszek. A tu niespodzianka bo przy porodzie po kilku dniach miały 2200g i 2700g a lekarz który je wyciągał był w szoku bo nie spodziewał się tak dużych dzieci, zresztą ja także![]()
Tak tak 4 stycznia wyszliśmy do domu. Teraz mamy mega dużo kontroli audiolog okulista kardiolog neonatologiczna poradnia rehabilitacyjna do tego bioderka SajgonAriska a jak zdrowie dziewczynek? Mam nadzieję, że juz w domu?
U mnie byli tak samo, po wyciagnieciu dzieci lekarze się pytali gdzie one były takie duże, nawet Pani anestezjolog mówiła że bardzo mały brzuch miałamDziewczyny z tymi wagami podczas usg się nie martwcie I nie sugerujcie za bardzo. Moje tydzień przed porodem wychodziło że mają 1700g dziewczynka i 1900g chłopiec, Pani twierdziła że więcej niż do 2 kg mieć nie będą bo maleńki brzuszek. A tu niespodzianka bo przy porodzie po kilku dniach miały 2200g i 2700g a lekarz który je wyciągał był w szoku bo nie spodziewał się tak dużych dzieci, zresztą ja także![]()
My mamy bioderka 29.01Dzisiaj mieliśmy USG bioderek i lekarz też zaskoczony że zadno nie ma dysplazji bo przy bliźniakach zazwyczaj ponoć jedno z dzieci ma. A jak to u Waszych dzieciaczkow wygląda dziewczyny?
Dziewczyny z tymi wagami podczas usg się nie martwcie I nie sugerujcie za bardzo. Moje tydzień przed porodem wychodziło że mają 1700g dziewczynka i 1900g chłopiec, Pani twierdziła że więcej niż do 2 kg mieć nie będą bo maleńki brzuszek. A tu niespodzianka bo przy porodzie po kilku dniach miały 2200g i 2700g a lekarz który je wyciągał był w szoku bo nie spodziewał się tak dużych dzieci, zresztą ja także![]()
rozrzut wagowy był spory 
Hej hejja tylko na moment. Nie wiem czy mnie pamiętacie- dla przypomnienia: bałam się ciąży bliźniaczej, bo bardzo szybko zaczął mi rosnąć brzuch i dość szybko zaczęłam tyc. Obecnie 12+2 i na usg wyszło jedno dzieciątko
także tak jak mowilyscie nie ma się co sugerować wymiotami, wielkością brzucha czy kg
Pozdrawiam ! I dużo zdrówka![]()