reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Filip smieje się w glos
 

Załączniki

  • WP_20180404_08_16_23_Pro.jpg
    WP_20180404_08_16_23_Pro.jpg
    591,7 KB · Wyświetleń: 127
reklama
@E W E L I N A moim zdaniem tak bedzie lepiej... po co masz sie stresowac :) cesarka nie jest taka straszna jak i dochodzenie do siebie po niej ;) jakbys miala jakies pytania to juz mialam dwie wiec...;) trzymam za Was kciuki i jestem pewna ze bedzie dobrze :) odprez sie i sprobuj wyspac mimo tego ktg bo niewiadomo jak to potem bedzie ;) ja od 3 lat calej nocy nie przespalam wiec korzystaj :D
 
Witam wszystkie mamy. Kluchy piękne Orchidea81. Jestem w 4 miesiącu ciąża bliźniacza, mam juz dwójkę dzieci ale wypadłam z tematu całkiem, wiec prosze o kazda rade jaka wam przyjdzie do glowy . Aktualnie zaczyn gromadzić wyprawkę bo nie wiem jak sie bede czula i czy nie bede lezec za jakis czas ? Nie wiem co kupic , tzn jakie smoki, kosmetyki itp. Nie chce sie zawalić zbędnymi rzeczami ale to co jest potrzebne i praktyczne musze kupic/ doradźcie . Jak sobie radzicie ? Ewa
 
Witam wszystkie mamy. Kluchy piękne Orchidea81. Jestem w 4 miesiącu ciąża bliźniacza, mam juz dwójkę dzieci ale wypadłam z tematu całkiem, wiec prosze o kazda rade jaka wam przyjdzie do glowy . Aktualnie zaczyn gromadzić wyprawkę bo nie wiem jak sie bede czula i czy nie bede lezec za jakis czas ? Nie wiem co kupic , tzn jakie smoki, kosmetyki itp. Nie chce sie zawalić zbędnymi rzeczami ale to co jest potrzebne i praktyczne musze kupic/ doradźcie . Jak sobie radzicie ? Ewa
Witaj! :)
Ja również mam dwójkę starszych dzieci i tak średnio pamiętam co kupować, bo przy obojgu tak na prawdę wszystko podostawałam.
Teraz z ubrankami to zaszalałam na allegro, kupiłam 2x spore paczki używanych ubranek, w których mam to co najpotrzebniejsze: body, kaftaniki, śpioszki, pajacyki, czapeczki, skarpetunie i niedrapki. Do tego kilka tetrowych pieluszek, pampersy, chusteczki nawilżane.
Kopsmetyki, to trzymam się nivea i bambino oraz hipp, smoczki NUK, butelki najpewniej NUK lub tommee tippee. A cała reszta, no podkłady dla mnie do szpitala, jakiaś pijamka ciążowa i do karmienia, podpaski, galotki, staniki, kapcie i szlafrok, szczotka do zębów, pasta, kubek dynamitu, szampon, żel i książki w czytniku :) ładowarka do telefonu... reszta wyjdzie w praniu.
 
reklama
Do góry