reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Ja mam pytanko odnosnie terminu porodu. Mam termin porodu ustalony na koniec 40 tyg, czyli standardowo, ale z tego co slysze bliźnięta rodzą sie wczesniej. Napiszcie w ktorym tyg urodzilycie i czy musialyscie wczesniej lezec. Pozdrawiam Was wszystkie.

termin ustalony jest normalnie na 40 tyg. ale w 37/38 tyg. cesarka :) moja trzecia ;) chyba ze rodzisz naturalnie.
 
reklama
U mnie ciąża 1k2o,rozwiązanie w 36t,z tego co się orientuję,to przy tego typu ciąży takie własnie są wskaZania,chyba ze ciąża 2o2k to chyba rozwiązanie jest później
 
ja mojego ostatnio pytałam, to powiedział mi, że mam sobie jeszcze tym głowy nie zaprzątać i nosić dzieci jak najdłużej, a do porodu i tak mam daleko :) i też mam ciążę 2k2o
 
Ja też 2k2o. Mój lekarz mówi, że niektórym zdarza się wytrwac nawet do 40 tygodnia! planuje rodzić naturalnie, wtedy kiedy dziewczynki same będą miały ochotę wyjsc.
 
Ja mam pytanko odnosnie terminu porodu. Mam termin porodu ustalony na koniec 40 tyg, czyli standardowo, ale z tego co slysze bliźnięta rodzą sie wczesniej. Napiszcie w ktorym tyg urodzilycie i czy musialyscie wczesniej lezec. Pozdrawiam Was wszystkie.
Mojr Córy urodziły się w 36 tc i 5 dni i leżała w szpitalu przed porodem dwa dni podpięty 24 h pod ktg z powodu spadajacego tętna gdyby nie to pewnie urodzilabym później :-)
 
reklama
Moje Królewny trochę spadły z wagi ale na szczęście zaczynają przybierać na wadze.
Jak wyczaje jak tu się zdjęcia wstawia to wstawie :-)

no w koncu sie odezwalas :) jak sie czujesz ? mocno dziewczynki spadly z wagi ? bo urodzily sie z bardzo ladna :) sa juz jakies widoki na wyjscie do domku ?
z laktatorem Ci niestety nie pomoge bo ja nigdy nie uzywalam 8-)

a zeby wstawic fotke wybierasz obok -wyslij plik i powinno przekierowac Cie do galerii tel. gdzie wybierasz zdjecie ;)
 
Do góry