reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Jakiego używacie laktatora bo muszę jak najszybciej sobie kupić ?
Ja mam ten, tylko w wersji sprzed 5 lat, bardzo byłam z niego zadowolona. Nic mnie nie bolało, mleko ładnie schodziło, nie musiałam co chwilę naciskać na rączkę (znalazłam patent), nacisnęłam raz, nie do końca i czekałam aż mleko wypełni mały pojemniczek, puszczałam, mleko spływało do butelki i od nowa te same czynności.
Link do: Canpol Babies, Laktator ręczny Basic

A ja mam takie pytanie z innej beczki, szczególnie do kobietek, które chodzą do lekarza na NFZ i nie mają z każdą wizytą USG. Czy to badanie robi się później częściej czy robicie je na własną rękę? Jutro mam wizytę u mojego gienia, który nie ma w gabinecie usg i robi mi to inny lekarz, na skierowanie. Tak się zastanawiam czy jak mi nie zleci, to czy zrobić prywatnie. Bo jak z jednym dzieckiem by mi to nie przeszkadzało, ale z dwójką, no to troszkę mam obawy i wolałabym częściej być pod tym kątem badana.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jakiego używacie laktatora bo muszę jak najszybciej sobie kupić ?
Ewelina gratulacje! Czekamy na zdjecia Twoich pociech! Ja mam laktator lansinoh elektryczny, podwójny, bsrdzo sobie chwalę, chyba że szukasz pojedynczego elektrycznego to mam nieużywany do sprzedania. W szpitalu doszłam do wniosku, że zainwestuje w podwójny, więc ten pojedynczy jest noey, tylko wyparzony.

@Aniutek89 a Ty jak sobie radzisz ze swoimi slicznotkami?

@Luiza. Ja byłam przerażona, czy moja parka dobrze się rozwija i całą ciążę chodziłam, co 2tygodnie do lekarza priv. Zawsze bylo badanie+usg z przeplywami i spr narządów.

Moje bobasy pchaly się na świat w 36tc, crsarke miałam na 38tc wyznaczoną, ale maluszki miały inne plany.

@adunnnia90 , @Necia0 , @Orchidea81 śliczne macie bobasy! @ariska pochwal się swoimi.
IMG-20180411-WA0007.jpeg
IMG-20180411-WA0005.jpeg

A to moje Okruszki! Buziaki dla cioć;):biggrin2:
 

Załączniki

  • IMG-20180411-WA0007.jpeg
    IMG-20180411-WA0007.jpeg
    803,9 KB · Wyświetleń: 609
  • IMG-20180411-WA0005.jpeg
    IMG-20180411-WA0005.jpeg
    797,8 KB · Wyświetleń: 597
no w koncu sie odezwalas :) jak sie czujesz ? mocno dziewczynki spadly z wagi ? bo urodzily sie z bardzo ladna :) sa juz jakies widoki na wyjscie do domku ?
z laktatorem Ci niestety nie pomoge bo ja nigdy nie uzywalam 8-)

a zeby wstawic fotke wybierasz obok -wyslij plik i powinno przekierowac Cie do galerii tel. gdzie wybierasz zdjecie ;)
 
Ja mam ten, tylko w wersji sprzed 5 lat, bardzo byłam z niego zadowolona. Nic mnie nie bolało, mleko ładnie schodziło, nie musiałam co chwilę naciskać na rączkę (znalazłam patent), nacisnęłam raz, nie do końca i czekałam aż mleko wypełni mały pojemniczek, puszczałam, mleko spływało do butelki i od nowa te same czynności.
Link do: Canpol Babies, Laktator ręczny Basic

A ja mam takie pytanie z innej beczki, szczególnie do kobietek, które chodzą do lekarza na NFZ i nie mają z każdą wizytą USG. Czy to badanie robi się później częściej czy robicie je na własną rękę? Jutro mam wizytę u mojego gienia, który nie ma w gabinecie usg i robi mi to inny lekarz, na skierowanie. Tak się zastanawiam czy jak mi nie zleci, to czy zrobić prywatnie. Bo jak z jednym dzieckiem by mi to nie przeszkadzało, ale z dwójką, no to troszkę mam obawy i wolałabym częściej być pod tym kątem badana.
Ja też tak mialam usg u kogoś innego i wizyty u innego ale usg zawsze miałam co 4 tyg pod koniec co 3 tyg nie chodziłam prywatnie.
 
Wyskoczyło mi że za duży plik :-(
Co do zdjęć to musisz je najpierw zmniejszyć miałam to samo. Co do laktatora to polecam elektryczne ja mam Nuk luna. Jesli będziesz karmić piersia tylko na poczatku jest potrzebny a potem to tylko jak będziesz wychodzić to przydałoby się cos ściągnąć. Zamrażaj pokarm jak będziesz miała go nadmiarze przyda ci się jak będziecie w domu. Życzę ci wytrwałości w karmieniu . Ja tylko na kp. Czasami bywa ciężko ale Dzieci rosną jak na drożdżach . 3 miesiące żadnej infekcji po mimo chorych dzieci starszych. W nocy karmie ok 4 razy ale jak się nie rozjadą czasowo. Brak snu to teraz moja największa bolączka. Pomyśl o poduszce do karmienia dla bliźniaków. Ja nie mam ale tak boli mnie kręgosłup ze się zastanawiam caly czas. Te zwykle się nie sprawdzają. Teraz z karmieniem jest spoko bo jest ciepło. Jak na spacerze któreś zgłodnieje albo chce poprostu pic to siadam karmie u tak możemy być na dworze cały dzień . Aaa i dawanie na noc butli z mm nie pomoglo w dłuższym spaniu niestety.
 
Witam byłam wczoraj na badaniu i się okazało ze z moich dziewczynek zrobiły się chłopaki teraz już ewidentnie widać jajeczka między nogami.Troche się załamałam bo chciałam dziewczynkę jednego syna juz mamy no ale trudno będę mieć drużynę piłkarska w domu
Pozdrawiam
 
reklama
Witam byłam wczoraj na badaniu i się okazało ze z moich dziewczynek zrobiły się chłopaki teraz już ewidentnie widać jajeczka między nogami.Troche się załamałam bo chciałam dziewczynkę jednego syna juz mamy no ale trudno będę mieć drużynę piłkarska w domu
Pozdrawiam
No u mnie podobno tez 2 chlopakow ale na polowkowych zobaczymy czy sie nie okaze co innego
 
Do góry