reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Witam byłam wczoraj na badaniu i się okazało ze z moich dziewczynek zrobiły się chłopaki teraz już ewidentnie widać jajeczka między nogami.Troche się załamałam bo chciałam dziewczynkę jednego syna juz mamy no ale trudno będę mieć drużynę piłkarska w domu
Pozdrawiam
Bedzie rodzinka.pl wiec na pewno bedzie wesolo :)
 
reklama
Moja mniejsza córeczka już od 15 h pod ekg wczoraj dr usłyszała jak jej nie rownomiernie bije serduszko. Strasznie się martwie miała robione echo i wyszło, że jej serduszko jest zbudowane prawidłowo i morfologia też w normie.
Ale ekg pokazuje cały czas o nie równym biciu serduszka. Zastanawiaja sie nad przwozem jej do innego lepszego szpitala już tak bym chciała wiedzieć co i jak a lekarze nadal nic nie mówią miała któras z Waszych pociech problemy z arytmia ?
 
Moja mniejsza córeczka już od 15 h pod ekg wczoraj dr usłyszała jak jej nie rownomiernie bije serduszko. Strasznie się martwie miała robione echo i wyszło, że jej serduszko jest zbudowane prawidłowo i morfologia też w normie.
Ale ekg pokazuje cały czas o nie równym biciu serduszka. Zastanawiaja sie nad przwozem jej do innego lepszego szpitala już tak bym chciała wiedzieć co i jak a lekarze nadal nic nie mówią miała któras z Waszych pociech problemy z arytmia ?
Trzymam ✊ kciuki żeby wszystko było dobrze i tylko na strachu się skończyło
 
Witam byłam wczoraj na badaniu i się okazało ze z moich dziewczynek zrobiły się chłopaki teraz już ewidentnie widać jajeczka między nogami.Troche się załamałam bo chciałam dziewczynkę jednego syna juz mamy no ale trudno będę mieć drużynę piłkarska w domu
Pozdrawiam

a ktory to tydzien ? Bo ja to juz wyprawke kompletuje i bym sie zdziwila jakby moim dziewczynkom cos wyroslo miedzy nogami....:p ja mam juz dwoch chlopcow wiec....8-)
 
Moja mniejsza córeczka już od 15 h pod ekg wczoraj dr usłyszała jak jej nie rownomiernie bije serduszko. Strasznie się martwie miała robione echo i wyszło, że jej serduszko jest zbudowane prawidłowo i morfologia też w normie.
Ale ekg pokazuje cały czas o nie równym biciu serduszka. Zastanawiaja sie nad przwozem jej do innego lepszego szpitala już tak bym chciała wiedzieć co i jak a lekarze nadal nic nie mówią miała któras z Waszych pociech problemy z arytmia ?
Tak mój syn miał już w brzuszku, a potem spędził prawie dwie doby na obserwacji ż tego powodu, ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Trzymam kciuki aby i tu tak było.
 
Dobra wiadomość dotycząca niesmaku w ustach , ze u mnie mija ( 15 tydz ) . Niestety nie moge sie tym cieszyc tak jak bym chciala bo zamiast tego wskoczył następny problem. Wczoraj wylądowałam na ostrym z krwawieniem i balam sie juz najgorszego, ale naszczescie z dziecmi, łożyskiem, szyjka itp wszystko Ok. No ale antybiotyk bo zle wyniki moczu i juz profilaktycznie Luteina. Achhh
Pozdrawiam Was cieplutko
 
reklama
Hej dziewczyny :-)
@E W E L I N A ja używam medela swing maxi i jest super. Odciągam metodą 7-5-3 i mleczko ciągle mam w nadmiarze i mrożę. Trzymam kciuki żeby z córeczką było wszystko dobrze ❤
@Agulula111 dzięki, dobrze. Tylko odkąd wróciłysmy w niedzielę do domu, to kompletnie brakuje mi czasu na wszystko. Bez pomocy chyba bym się wykonczyła fizycznie i psychicznie. W szpitalu byłam z nimi sama prawie tydzień, to płakałam z niewyspania. Na dłuższą metę to mozna pomarzyć. A w domu najgorsze jest nocne odciąganie. Głowa leci w każdej chwili :-) ale dziewczyny są tak słodkie i kochane że wszystko mi wynagradzają ❤❤❤ a co u Was?
Moje małe zmory
11503257_IMG_20180419_085245.jpg
 

Załączniki

  • 11503257_IMG_20180419_085245.jpg
    11503257_IMG_20180419_085245.jpg
    81,7 KB · Wyświetleń: 632
Do góry