reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Dziewczyny a jak wyglada ktg u blizniakow? Bo rozumiem ze musi byc inny sprzet zeby dwa pomiary robic na raz, tak? Czy takim zwyklym tez sie da, tylko najpierw jedno dziecko ma sprawdzane, a później drugie? I od kiedy Wam w ogóle robia ktg, jakos wcześniej niz w pojedynczej ciazy, czy zalezy od przypadku?
 
reklama
Dziewczyny a jak wyglada ktg u blizniakow? Bo rozumiem ze musi byc inny sprzet zeby dwa pomiary robic na raz, tak? Czy takim zwyklym tez sie da, tylko najpierw jedno dziecko ma sprawdzane, a później drugie? I od kiedy Wam w ogóle robia ktg, jakos wcześniej niz w pojedynczej ciazy, czy zalezy od przypadku?
U nas jest ktg na dwa serduszka, tzn pomiar obu w tym samym czasie.
Jestem w 26t2d i jeszcze nie miałam.
 
31+5
jestem po wizycie i chyba powiesze mojego lekarza...
jedna wazy 1815 g a druga na granicy normy 1470g.
jedna ma pomiary wszystkie jak najbardziej prawidlowe a druga ma rzeczywiscie mniejszy brzuszek i ta trzeba obserwowac ale jak twierdzi lekarz to wynik tego ze obie takie wielkie by sie nie pomiescily ;)
ciekawe co na to moj lekarz ktory w poniedzialek mial zupelnie inne pomiary na usg...:confused2:
Super! Kamień z serca. Ale ulga, nie? :*
 
Dziewczyny a jak wyglada ktg u blizniakow? Bo rozumiem ze musi byc inny sprzet zeby dwa pomiary robic na raz, tak? Czy takim zwyklym tez sie da, tylko najpierw jedno dziecko ma sprawdzane, a później drugie? I od kiedy Wam w ogóle robia ktg, jakos wcześniej niz w pojedynczej ciazy, czy zalezy od przypadku?

ja bede miala teraz pewnie od 32 tygodnia chyba raz w tygodniu. Sa dostosowane zwykle do blizniakow poprostu drugi detektor do.mierzenia Ci na druga dzidzie zakaldaja.

Super! Kamień z serca. Ale ulga, nie? :*
o taaaak :)
 
Dziewczyny a jak wyglada ktg u blizniakow? Bo rozumiem ze musi byc inny sprzet zeby dwa pomiary robic na raz, tak? Czy takim zwyklym tez sie da, tylko najpierw jedno dziecko ma sprawdzane, a później drugie? I od kiedy Wam w ogóle robia ktg, jakos wcześniej niz w pojedynczej ciazy, czy zalezy od przypadku?
U nas robią na zwykłym, najpierw jedna później druga ;-) trwa ok 20-30 minut. Czasami ciężko wyleżeć:p u mnie robią od 32 tc :-)
 
reklama
Do góry