reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Ja też już po wizycie☺ Wygląda na to, że wszystko jest dobrze. Dzieci teraz już są ustawione w pozycji do porodu. Ale może jeszcze ją zmienią, bo tak fikają;) Pierwszy jest chłopczyk z wagą 1450g, a druga dziewucha 1540g. Moja szyjka przy tej luteinie wydłużyla się do 37mm:-D Z ich wagi jestem zadowolona i mam nadzieję, że do porodu przybiora po 1kg;)

@lolak Super, ze juz nie wykryto tego bialka. Jakie już duże te twoje dziewczyny :) jak 4tyg to akurat na początku roku, fajnie. A Ty będziesz miała cc tak?

U mnie jak narazie wychodzi poród naturalny jak nic się nie zmieni, ale mój gin jeszcze nic nie mówi na ten temat:sorry: tylko wczoraj ten od prenatalnych mnie uswiadamial :-D nawet się ucieszyłam na tą informację. Może za 2tyg na wizycie kontrolnej w końcu bardziej się rozwinie, bo już ciekawa jestem:tak:
 
reklama
@eMkaa. Ja też bym zaczekała te dwa tyg. U mnie choć były dwa pęcherzyki na pierwszej wizycie to powiedział, żeby nie nastawiać się na bliźnięta. A za 2tyg już potwierdził :) to się nie nastawiałam i nikomu nic nie mówiliśmy i do tej pory nikt nic nie wie o blizniakach:-D
 
A powiedzcie dziewczyny, czy któraś z Was ma pessar a jeśli tak to przy jakiej długości był założony? Czytałam Was reguralnie, ale teraz już nie pamiętam...przepraszam. Ja obecnie od poniedziałku jestem w szpitalu na obserwacji. Szyjka ma 2,3 cm (do 22tyg. miała cały czas 4,6). Nagle się Tak skrocila. No ale wszyscy lekarze mówią tu, że przy bliźniakach szwu od jakoś czasu nie stosują a o pessarze też nie ma mowy. Że oni zakładają szwy, ale w sytuacjach już ratunkowych:( myślałam, że mi założą ten pessar i będę się czuć bezpieczniejsza a tu duuu... :( szpital niby dobry i to tu w moim mieście rodzi się najwięcej bliźniaków i trojaczkow. Zaczynam się bać, a jutro będziemy mieć skończony dopiero 24 tydz :(
 
Moje wedlug usg w 33tc miały mieć po 2200, 2100, a urodzili się w 34+2 1980/1970g także usg przy blizniakach obarczone jest sporym błędem
 
reklama
Do góry