reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
No to u mnie wyglądało to dokładnie tak samo i to samo powiedział mi lekarz. ;) Jeden większy ładny, drugi mniejszy. No nic, korci mnie, żeby pójść do lekarza za tydzień, czyli w 6tc, ale nie wiem, czy jest sens i nie lepiej poczekać dwa, albo może i trzy tygodnie na spokojnie. ;)

Zdecydowanie bym poczekala... mi kazal sie nie nastawiac i przyjsc w 12 tyg. dopiero chociaz byly pecherzyki rowne,czestonjeden jest pusty albo jeden i tak zostaje wchloniety... wiele kobiet nawet nie wie ze mialy na poczatku blizniaki...
Ja mialam od poczatku rowne i urodzily sie tez rowne choc byl moment pewnej dysproporcji miedzy nimi;) 37+2 waga 2570g i 2610g.
 
20181206_162149.jpg
Moje kluski -14 tygodni :)
 

Załączniki

  • 20181206_162149.jpg
    20181206_162149.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 787
Uwaga, chwale sie.
Zrobilismy wczoraj swiateczna sesje zdjeciowa dzieciom. Plus kilka fotek z nami. Dostalam dzis pare probek, tego co wyszlo i jestem zachwycona. Troche zaluje, ze nie zdecydowalismy się na sesje jak chlopcy byli mniejsi, bo byloby duzo latwiej. Oni teraz juz malo spia w dzien, wiec ciezko bylo ich okielznac (szczegolnie dwulatka, ale jeden maluch tez nie chcial wspolpracowac). Chcielismy na swieta rozdac zdjecia w prezencie dziadkom, ciotkom itp, a okazalo sie ze sobie zrobilismy piekny prezent. Jestem przeszczesliwa ze bedziemy miec taka pamiatke.
Zachecam, robcie tez, bo warto! Szczególnie wlasnie w pierwszych tygodniach, bo blizniaki na sesjach wychodza cudnie :)
 
reklama
Do góry