reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Czesc. Chciałabym do Was dolaczyc. W listopadzie dowiedziałam się, że też będę miała bliźniaki. To było wspaniale uczucie, po 1,5 roku starań usłyszeć że są dwa :)
Termin usg 15.07 z om 18.07 więc nie duża roznica.
Bardzo mnie zdziwiło tempo rosniecia brzucha, ale to moze też dlatego, że to moja 3 ciąża:)
Pozdrawiam:)
Gratulacje :) a jak sie czujesz? W jakim wieku masz dzieciaki? Wiedza juz o blizniakach?
 
Dziękuję za miłe przyjęcie:)
Mam córkę 10 lat i syna 8 lat. Wiedzą, u mnie co w sercu to na języku :)
Dzieci w siódmym niebie szczególnie syn jak się dowiedzial, że jeden brat będzie, a córka nadal czeka na informacje, że będzie miała siostrę;)

Ogólnie dobrze się czuje, mdłości już minęły, tylko pachwiny i spojenie lonowe mnie boleć zaczyna (wcześnie jakos) poza tym wieczorami bolą mnie plecy na dole i promieniuje do pupy aż mi się nogi uginają, nie wiem czy to normalne?
No i mam diete cukrzycowa.

Fajniej tak jak więcej osób jest w podobnej sytuacji, tak raźniej, bo przyznam Wam się, że zaczynam się bać. Szczególnie tego pobytu po porodzie w szpitalu czy dam radę jak to wygląda. Mimo, że mam jeszcze sporo czasu :) dlatego miło Was poczytać:)
 
Dziękuję za miłe przyjęcie:)
Mam córkę 10 lat i syna 8 lat. Wiedzą, u mnie co w sercu to na języku :)
Dzieci w siódmym niebie szczególnie syn jak się dowiedzial, że jeden brat będzie, a córka nadal czeka na informacje, że będzie miała siostrę;)

Ogólnie dobrze się czuje, mdłości już minęły, tylko pachwiny i spojenie lonowe mnie boleć zaczyna (wcześnie jakos) poza tym wieczorami bolą mnie plecy na dole i promieniuje do pupy aż mi się nogi uginają, nie wiem czy to normalne?
No i mam diete cukrzycowa.

Fajniej tak jak więcej osób jest w podobnej sytuacji, tak raźniej, bo przyznam Wam się, że zaczynam się bać. Szczególnie tego pobytu po porodzie w szpitalu czy dam radę jak to wygląda. Mimo, że mam jeszcze sporo czasu :) dlatego miło Was poczytać:)
Ja też dość szybko miałam takie dolegliwości. W końcu to podwójna ciąża i wszystko musi w szybszym tempie się rozciągać. Mi na takie bóle pomagał zwykły jasiek między kolanami do spania;)
 
Dziękuję za miłe przyjęcie:)
Mam córkę 10 lat i syna 8 lat. Wiedzą, u mnie co w sercu to na języku :)
Dzieci w siódmym niebie szczególnie syn jak się dowiedzial, że jeden brat będzie, a córka nadal czeka na informacje, że będzie miała siostrę;)

Ogólnie dobrze się czuje, mdłości już minęły, tylko pachwiny i spojenie lonowe mnie boleć zaczyna (wcześnie jakos) poza tym wieczorami bolą mnie plecy na dole i promieniuje do pupy aż mi się nogi uginają, nie wiem czy to normalne?
No i mam diete cukrzycowa.

Fajniej tak jak więcej osób jest w podobnej sytuacji, tak raźniej, bo przyznam Wam się, że zaczynam się bać. Szczególnie tego pobytu po porodzie w szpitalu czy dam radę jak to wygląda. Mimo, że mam jeszcze sporo czasu :) dlatego miło Was poczytać:)
Dokuczaly mi rozne bole, pachwiny, spojenie, brzuch, plecy. Czasem bylo nieznosnie, ale wszystko jest do przeżycia, a nagroda najlepsza na swiecie :) jak bol "paraliżuje" Ci nogi, to pewnie jakis nerw sie uciska. U mnie szlo na jedna noge, a po porodzie jak reka odjal ;)
Po porodzie w szpitalu bylo ok, po 12h od cc wstalam i juz wszystko przt dzieciach robilam sama. Jedyne co, to wygodnie bylo jak ktos mi podawal drugie dziecko zebym mogla karmic jednocześnie, ale jak nie było nikogo pod reka, to tez dawalam rade.
A jaka masz ciaze 2k2o?
 
Moje robaczki jutro koncza juz 15tygodni. Czas szybko leci...

Edit. Niezla matka ze mnie... 16 tygodni juz mija :D
 

Załączniki

  • IMG_20190112_182130.JPG
    IMG_20190112_182130.JPG
    342,5 KB · Wyświetleń: 141
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry